به روز رسانی MIUI 14 برای ردمی نوت 10S و پوکو F2 پرو

پوکو

ردمی نوت 10S و پوکو F2 پرو، دو گوشی هوشمند پرفروش شیائومی، اکنون به‌روزرسانی MIUI 14 را دریافت کرده‌اند. آخرین نسخه از رام سفارشی سازی شده اندروید شیائومی، MIUI 14، تعدادی ویژگی و پیشرفت های جدید را به گوشی های هوشمند خود اضافه می کند.

به روز رسانی MIUI 14 برای ردمی نوت 10S بر روی اندروید 13، آخرین نسخه از سیستم عامل موبایل گوگل ایجاد شده است. به روز رسانی با شماره ساخت V14.0.2.0.TKLMIXM برای نسخه جهانی دستگاه منتشر شده است. طراحی بصری جدید، عملکرد بهبود یافته صفحه اصلی، افزایش عمر باتری و زمان شروع سریعتر برنامه همگی در به روز رسانی گنجانده شده است.

آپدیت MIUI 14 پوکو F2 پرو  مبتنی بر اندروید 12، نسخه قبلی سیستم عامل گوگل است. نسخه اروپایی دستگاه به روز رسانی را دریافت کرده است که دارای شماره ساخت V14.0.1.0.SJKEUXM است.

MIUI در حال حاضر از حافظه کمتری استفاده می کند و  پاسخگویی سریعتری را دارد.

نمادهای فوق العاده ظاهر جدیدی به صفحه اصلی شما می دهند. (صفحه اصلی و تم ها را به آخرین نسخه به روز کنید تا بتوانید از نمادهای فوق العاده استفاده کنید.)
پوشه‌های صفحه اصلی برنامه‌هایی را که بیشتر به آن‌ها نیاز دارید برجسته می‌کنند.جستجو در تنظیمات اکنون پیشرفته تر است. با سابقه جستجو و دسته بندی ها در نتایج، همه چیز اکنون بسیار واضح تر به نظر می رسد.

اندروید به وصله امنیتی فوریه 2023 به‌روزرسانی شد که امنیت سیستم را افزایش داد.
MIUI 14 به روز شده که مبتنی بر اندروید 13 است، این امکان را برای دستگاه‌ها فراهم می‌کند که سریع‌تر، پیوسته‌تر و پاسخگوتر کار کنند. درک این سیستم بسیار ساده تر است، به حافظه کمتری نیاز دارد و موثرتر است.

معماری موتور فوتونیک، برنامه‌های کاربردی سیستم و برنامه‌های شخص ثالث، همگی به‌طور کامل شتاب می‌گیرند، علاوه بر این که حالت نرم‌تری دارند و کم مصرف‌تر هستند.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

5 × یک =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.