ردمی نوت 10 و نوت 11 SE به‌روزرسانی پایدار MIUI 14 را دریافت کردند

اندروید 13 برای ردمی نوت 10

شیائومی به‌روزرسانی پایدار MIUI 14 را برای دو دستگاه محبوب Redmi خود، ردمی نوت 10 و ردمی نوت 11 SE  منتشر می‌کند. به‌روزرسانی نرم‌افزار جدید مبتنی بر اندروید 13 است و چندین ویژگی و بهینه‌سازی جدید ارائه می‌کند و تجربه کلی کاربر را بهبود می‌بخشد.

به‌روزرسانی شامل قابلیت حفظ حریم خصوصی، پردازش کامل محلی و پوشش ابری داده در بیش از 30 صحنه است. این به روز رسانی همچنین دارای قابلیت تشخیص متن تصویر  است که با پشتیبانی از  تشخیص هشت زبان، متن را با دقت استخراج می کند.

اندروید 13 و miui 14 برای ردمی نوت 10

شیائومی همچنین پیشرفت‌های قابل توجهی در اتصال، از جمله پخش هدفون و…  ایجاد کرده است که به طور جامع سرعت کشف اتصال، اتصال و انتقال را بهبود می‌بخشد. آخرین به روز رسانی دارای تنظیمات سیستمی کارآمدتر و واضح تر است که سوابق جستجو را حفظ می کند و نتایج جستجو به صورت گروهی نمایش داده می شوند.

به‌روزرسانی جدید MIUI 14 همچنین ویژگی‌های کارآمدتر و هوشمندتری مانند Xiao Ai Classmate ارتقا یافته را ارائه می‌کند که از مجموعه‌ای از محصولات هوشمند مانند Xiao Ai Voice، Xiao Ai Vision، Xiao Ai Translator و Xiao Ai Call تشکیل شده است. Xiao Ai Voice یک دستیار صوتی هوشمند است که می تواند انواع کارهای روزمره را انجام دهد، در حالی که Xiao Ai Vision می تواند به طور هوشمند اشکال مختلف سند را تشخیص دهد و Xiao Ai Translator ترجمه هوشمند دوربین صوتی را ارائه می دهد که از چندین زبان پشتیبانی می کند. در نهایت، Xiao Ai Call یک دستیار تماس هوشمند است که ویژگی های ضد هرزنامه و ضد آزار تماس های دریافتی را ارائه می دهد.

به طور کلی، به‌روزرسانی MIUI 14 برای Redmi Note 10 و Note 11 SE در چین شامل مجموعه‌ای از ویژگی‌ها و بهینه‌سازی‌های جدید است که تجربه کلی کاربر را بهبود می‌بخشد.این به روزرسانی در حال حاضر در چین در دسترس است و به زودی برای سایر نقاط نیز در دسترس قرار می گیرد و می توانید این  به‌روزرسانی را از طریق Settings > About Phone > System and Update > MIUI Version > Download & Install انجام دهید.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

5 × 5 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.