نسل جدید استیشن واگن E کلاس مرسدس بنز معرفی شد

استیشن واگن E کلاس مرسدس بنز

مرسدس از نسل جدید E کلاس واگن W214 رونمایی کرد که به سدان معرفی شده در بهار امسال خواهد پیوست.

طول استیشن 28 میلی متر و فاصله بین دو محور 22 میلی متر افزایش یافته و 2961 میلی متر است. حتی فضای بیشتری برای سرنشینان عقب وجود دارد. حجم صندوق عقب به 615 لیتر در پیکربندی پنج نفره افزایش یافته است. و اگر صندلی های عقب را تا کنید، حجم آن به 1831 لیتر افزایش می یابد. در نسخه با نیروگاه هیبریدی شارژی، حجم ها به ترتیب 460 و 1675 لیتر است.

این شرکت همچنان به تعیین استانداردهای جدید در زمینه آیرودینامیک برای خودروهای کلاس تجاری با موتورهای احتراق داخلی ادامه می دهد. ضریب درگ سی دی استیشن واگن جدید از 0.27 به 0.26 کاهش یافت.

استیشن واگن E کلاس مرسدس بنز

در ابتدا سه نوع در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. نسخه پایه هیبریدی مبتنی بر موتور بنزینی 204 اسب بخاری خواهد بود. و یک موتور الکتریکی 23 اسب بخاری.

همچنین یک نسخه هیبریدی با توربودیزل 197 اسب بخاری و همان موتور الکتریکی 23 اسب بخاری وجود خواهد داشت. نسخه قدیمی تر، نسخه هیبریدی با موتور بنزینی 204 اسب بخار و موتور الکتریکی 129 اسب بخار خواهد بود. در نسخه تمام برقی ، برد 113 کیلومتر خواهد بود.

استیشن واگن E کلاس مرسدس بنز

عملکرد پارک خودکار بدون حضور راننده پشت فرمان یک گزینه پولی است. فقط در کشورهایی که توسط قانون منع نشده است کار خواهد کرد.

فروش استیشن کلاس E مرسدس بنز از اوایل پاییز 2023 در اروپا آغاز می شود.برای مشاهده آخرین اخبار خودرو همراه ما باشید.

منبعgadgettendency

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

سیزده − 7 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.