اوپو عینک Air Glass 3 XR را در نمایشگاه MWC 2024 معرفی کرد

عینک Air Glass 3 XR

اوپو یکی از غول های بزرگ فناوری  محصول جدیدی را در MWC 2024 معرفی کرد.  این شرکت برنامه های آینده خود را در مورد هوش مصنوعی و نمونه اولیه عینک جدید Air Glass 3 XR  رونمایی کرد.

این عینک می تواند از طریق یک گوشی هوشمند به مدل AndesGPT دسترسی داشته باشد و تجربه هوش مصنوعی را ارائه دهد. بدیهی است که این شرکت فکر می کند فشار دادن یک دکمه روی تلفن شما تلاش زیادی است و سعی دارد کاری در مورد آن انجام دهد.

این عینک 50 گرم وزن دارد و دارای یک موجبر رزینی خود ساخته با ضریب شکست 1.70 است .حداکثر روشنایی چشم بیش از 1000 نیت دارد.

اوپو ادعا می کند که این ویژگی ها تجربه ای نزدیک به یک عینک معمولی را تضمین می کند و در عین حال بهترین نمایشگر تمام رنگی را در نوع خود ارائه می دهد.

این عینک دارای دستیار صوتی هوش مصنوعی مجهز به AndesGPT است و همچنین از تعامل لمسی برای کنترل موسیقی، تماس‌های صوتی، نمایش اطلاعات و مرور تصویر پشتیبانی می‌کند. این دستگاه دارای چهار میکروفون است که برای بهبود عایق‌بندی نویز طراحی شده‌اند و Oppo نیز وعده خروجی صدای باکیفیت را می‌دهد.

اوپو همچنین برنامه‌های خود را برای ارائه ویژگی‌های مختلف هوش مصنوعی، از جمله پاک‌کن هوش برای عکس‌ها، به گوشی‌های Reno11 و Find N3 فاش کرد.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgsmarena

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

دوازده − 1 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.