وان پلاس 11 و 12 با آخرین به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری، ویژگی‌های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی را دریافت می‌کنند

به روز رسانی های نرم افزاری را برای OnePlus 11 و OnePlus 12

وان پلاس به روز رسانی های نرم افزاری را برای OnePlus 11 و OnePlus 12 در چین ارائه کرده است که ویژگی های جدید مبتنی بر هوش مصنوعی را برای هر دو گوشی هوشمند به ارمغان می آورد.

به روز رسانی OnePlus 11 دارای نسخه فریمور PHB110_14.0.0.403 (CN01) است، در حالی که به روز رسانی OnePlus 12 دارای نسخه فریمور PJD110_14.0.0.405 (CN01) است. هر دو AI Summariser، AIGC Remover، و Article Summmaries را به وان پلاس 11 و 12 همراه با ارتقای Breeno Touch آورده اند.

علاوه بر این، به‌روزرسانی‌ها مجوز «حرکت و جهت‌گیری دستگاه» را به تنظیمات OnePlus 11 و 12 اضافه می‌کنند و به کاربران این امکان را می‌دهند که قفل گوشی‌ها را با اسکنر اثر انگشت بدون بیدار کردن صفحه باز کنند. کاربران همچنین می توانند موسیقی QQ را روی نمایشگر همیشه روشن کنترل کنند و اکنون این گزینه را دارند که نشانگر ضبط صفحه را در نوار وضعیت یا یک پنجره شناور نمایش دهند.

به‌روزرسانی OnePlus 12 همچنین ثبات و سازگاری شبکه بلوتوث، NFC و WLAN تلفن را بهبود می‌بخشد و در عین حال مشکل سیگنال‌های شبکه در مکان‌های مشابه مترو را نیز برطرف می‌کند.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgsmarena

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

نوزده − پنج =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.