وان پلاس 11R 5G تایید کرد که چهار سیستم عامل اندروید و پنج سال به روز رسانی امنیتی دریافت می کند

وان پلاس

وان پلاس در دسامبر گذشته سیاست به‌روزرسانی نرم‌افزار جدیدی را اعلام کرده بود. در جریان رویداد معرفی Cloud 11، این برند فاش کرد که OnePlus 11 5G اولین گوشی خواهد بود که چهار نسخه آینده سیستم عامل اندروید را دریافت می کند. با این حال، این مورد برای OnePlus 11R 5G که در این رویداد نیز معرفی شد، اعلام نشد. اکنون تیم پشتیبانی OnePlus چرخه به‌روزرسانی نرم‌افزار جدیدترین دستگاه سری R را به طور رسمی تأیید کرده است.

سلام SAI! از اینکه برای ما نوشتید از شما قدردانی می کنیم. مایلیم به شما اطلاع دهیم که دستگاه وان پلاس 11R به ترتیب 4 به روز رسانی اصلی اندروید و 5 سال به روز رسانی امنیتی دریافت خواهد کرد. امیدوارم این اطلاعات کمک کند!

وان پلاس در پاسخ به یکی از کاربران در توییتر می گوید که آخرین 11R چهار به روز رسانی اصلی اندروید و پنج سال به روز رسانی امنیتی دریافت می کند. این دستگاه با جدیدترین اندروید 13 مبتنی بر OxygenOS 13 عرضه می شود. به‌روزرسانی‌های تضمینی چهار ساله به این معنی است که این تلفن هوشمند واجد شرایط اجرای نسخه سیستم‌عامل اندروید 17 خواهد بود. این امر وان پلاس 11R 5G را از نظر پشتیبانی نرم افزاری با 11 5G برابر می کند. علاوه بر این، دستگاه‌های زیادی زیر قیمت 45000 روپیه (با در نظر گرفتن نسخه برتر 11R 5G) وجود ندارد که تا چهار سال به‌روزرسانی سیستم‌عامل اندروید را دریافت کنند. اکثر آنها حداکثر دو یا سه نسخه را ارائه می دهند.

چرخه طولانی‌تر به‌روزرسانی نرم‌افزار OnePlus 11R 5G آن را به گزینه‌ای عالی برای کسانی تبدیل می‌کند که می‌خواهند از تلفن هوشمند خود مدت طولانی‌تری استفاده کنند و همچنین ویژگی‌های نرم‌افزاری جدیدی را با هر نسخه از اندروید آینده تجربه کنند. به روز رسانی نرم افزار پارامتر اصلی است که بر تصمیمات خرید مشتریان تأثیر می گذارد. پشتیبانی طولانی‌تر به کاربران این امکان را می‌دهد که برای مدت طولانی‌تری از دستگاه‌های خود استفاده کنند. برندهایی مانند گوگل، سامسونگ و اوپو مدتی است که به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری چهار ساله را برای گوشی‌های منتخب ارائه می‌کنند.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

10 − دو =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.