به‌روزرسانی One UI 5 برای گلکسی A12 ناچو و گلکسی M32 5G

گلکسی M32 5G

سامسونگ پس از عرضه رابط کاربری پایدار One UI 5 به گلکسی A71 5G و تعداد زیادی دستگاه دیگر، اکنون به سمت دو گوشی هوشمند اقتصادی جدید حرکت می کند. دستگاه هایی که به روز می شوند گلکسی M32 5G و گلکسی A12 ناچو هستند. نرم افزار جدید در حال حاضر برای کاربران ساکن اروپا در حال پخش است و باید به زودی به سایر مناطق نیز برسد.

به‌روزرسانی One UI 5 برای Galaxy M32 5G دارای نسخه فریمور M236BXXU1BVK5 است و همه ویژگی‌های جدید اندروید 13 و همچنین وصله امنیتی نوامبر را به همراه دارد. گزارش شده است که این نرم افزار در حال حاضر تنها در چندین کشور اروپایی در دسترس است، اما باید در روزهای آینده به سایر بازارها نیز گسترش یابد.

گلکسی A12 ناچو  نیز آخرین به روز رسانی اندروید 13 را دریافت می کند. این نرم‌افزار با نسخه فریمور A127FXXU7CL2 ارائه می‌شود و به‌جای نسخه دسامبر شامل وصله امنیتی نوامبر 2022 است. در حال حاضر، این به روز رسانی در چندین کشور اروپایی از جمله لهستان و روسیه در حال انتشار است.

دریافت به روزرسانی برای گلکسی A12 ناچو غافلگیر کننده است زیرا این دستگاه در برنامه به‌روزرسانی سامسونگ ذکر نشده است

صرف نظر از این، تصمیم شرکت کره ای برای دسترسی زودهنگام One UI 5 حتی برای گوشی های هوشمند ارزان قیمت بسیار جالب است.

طبق معمول، بروزرسانی به صورت مرحله ای منتشر می شود، بنابراین ممکن است چندین روز طول بکشد تا برای همه در دسترس باشد. اگر صاحب دستگاه‌های ذکر شده در بالا هستید، می‌توانید با رفتن به تنظیمات و انتخاب به‌روزرسانی نرم‌افزار، به‌روزرسانی را به‌صورت دستی بررسی کنید.

برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

چهار × پنج =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.