جیلی در اولین روز از سال نو چینی از برترین سدان خود با طراحی کاملا جدید رونمایی کرد

خودروی جدید جیلی

تقریبا بلافاصله پس از جشن سال نو در چین، جیلی تیزرهایی از خودروی جدید خود منتشر کرد. و اگرچه تصاویر طرح را به طور کامل نشان نمی دهند، اما از فرم ها می توان فهمید که قبلاً چنین چیزی در مجموعه جیلی وجود نداشته است.

تصاویر چراغ‌های جلوی کاملاً جدید، کاپوت برجسته و سقف شیب‌دار را نشان می‌دهند، بنابراین درست‌تر است که این خودرو را نه یک سدان، بلکه فست‌بک بنامیم.

جیلی

پیش از این در مصاحبه ای، معاون رئیس جیلی یانگ ژولیانگ قبلاً در مورد این خودرو صحبت کرده بود. وی به طور خاص گفت که این خودرو در  سطوح متوسط و بالا (به شرط – کلاس تجاری و کلاس لوکس) با سه گزینه برای تامین نیرو ارائه می شود: صرفاً الکتریکی، هیبریدی معمولی و پلاگین هیبریدی. با توجه به سطح خودرو، شکی نیست که در حالت دوم، ذخیره نیرو از مرز 1000 کیلومتر فراتر می رود. در همان زمان، یانگ ژولیانگ در مصاحبه ای در مورد “زبان طراحی” جدید صحبت کرد و تیزرها به طور کلی آن را به خوبی نشان می دهند، اگرچه، البته، ما مایلیم جزئیات بیشتری را ببینیم.

از آنجایی که ما در مورد یک خودروی الکتریکی خالص صحبت نمی کنیم، به احتمال زیاد این خودرو با نام تجاری جیلی خود ارائه می شود و نه Zeekr یا Geometry. پیش بینی می شود هزینه خودرو  بیش از 30 هزار دلار باشد و با BYD Han و سایر خودروهای مشابه رقابت کند.برای مشاهده آخرین اخبار خودرو همراه ما باشید.

منبعgadgettendency

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

بیست + 2 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.