به‌روزرسانی اندروید 14 برای موتو G84 5G در هند منتشر شد

موتورولا به روز رسانی گوشی های هوشمند موتو G84 5G خود را در هند به سیستم عامل اندروید 14 آغاز کرده است. این دستگاه سال گذشته با My UX مبتنی بر اندروید 13 رونمایی شد، بنابراین این اولین به‌روزرسانی بزرگ آن است. نرم افزار جدید، نسخه UTC34.22-64-6 دارای  1.85 گیگابایت حجم است و شامل آخرین وصله امنیتی فوریه 2024 است.

موتو G84 5G

این به روز رسانی چندین ویژگی جدید با تمرکز بر حریم خصوصی و دسترسی را به ارمغان می آورد. کاربران اکنون می‌توانند انتخاب کنند که برنامه‌ها به کدام عکس‌ها و ویدیوها دسترسی داشته باشند، هشدارهایی درباره برنامه‌هایی که موقعیت مکانی خود را به اشتراک می‌گذارند دریافت کنند و در صورت شناسایی ردیاب ناشناس، اعلان‌ها را دریافت کنند. هدف این تغییرات کنترل بیشتر کاربران بر روی اطلاعات شخصی آنهاست.

برای دسترسی بهتر، به‌روزرسانی دارای ویژگی جدیدی است که باعث می‌شود گوشی برای اعلان‌های دریافتی فلش شود و گزینه‌های بزرگ‌نمایی محتوا روی صفحه نمایش را بهبود بخشد. همچنین یک مکان متمرکز برای مدیریت داده های سلامت معرفی می کند.

این به‌روزرسانی اندروید 14 برای Moto G84 5G بخشی از برنامه گسترده‌تر موتورولا برای به‌روزرسانی بسیاری از گوشی‌های هوشمند خود، از جمله Razr 40 Ultra و چندین مدل از سری Edge و Moto G است.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

هجده + 10 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.