مایکروسافت پایان WordPad را اعلام کرد

مایکروسافت

Microsoft WordPad یک ویرایشگر اسناد است که از سال 1995 وجود داشته است. تقریباً با تمام نسخه های Microsoft Windows ارائه شده است و شروع آن از ویندوز 95 بود. WordPad عمدتاً برای ویرایش اسناد متنی با قالب بندی اولیه استفاده می شود. پس از این همه سال به روز رسانی و ویژگی های مداوم مایکروسافت، گزارش های اخیر حاکی از آن است که WordPad متوقف خواهد شد.

پست اخیر Xeno در X ( توییتر سابق ) نشان می دهد که WordPad دیگر هیچ به روز رسانی را از مایکروسافت دریافت نخواهد کرد و در نسخه بعدی ویندوز حذف خواهد شد. این پست پیوندی را به اشتراک می گذارد که شما را به وب سایت رسمی مایکروسافت می برد، جایی که جزئیات ذکر شده است. هنوز تایید نشده است که ویندوزهای آینده چه زمانی منتشر خواهند شد. با این حال، اطلاعات فاش شده نشان می دهد که ویندوز 12 به احتمال زیاد در اواخر سال 2024 منتشر خواهد شد.

این پست همچنین تأیید می‌کند که شرکت استفاده از Microsoft Word را برای اسناد متنی مانند انواع .doc و .rtf یا Notepad برای اسناد متنی ساده مانند txt. را توصیه می‌کند. لازم به ذکر است که ویندوز 12 در حال حاضر در حال توسعه است و انتظار می رود ارتقاء پلتفرم قابل توجهی را به همراه داشته باشد. این به ما زمان زیادی برای تغییر و عادت به ویرایشگرهای متن مختلف مانند MS Word (Microsoft Word) می دهد.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

شانزده − 6 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.