مایکروسافت به زودی نسخه ی نمایشی هوش مصنوعی مشابه ChatGPT را در ورد، پاورپوینت و Outlook عرضه می کند

ChatGPT در Word PowerPoint و Outlook

مایکروسافت که با OpenAI، شرکت مادر ChatGPT، شریک شده و در آن سرمایه گذاری کرده است، ظاهراً در حال بررسی اضافه کردن فناوری ChatGPT به آفیس از جمله Word، PowerPoint و Outlook است.

طبق گزارش The Verge، مایکروسافت در حال آماده شدن برای جزئیات برنامه های بهره وری خود برای ادغام فناوری هوش مصنوعی زبان OpenAI و مدل Prometheus آن در هفته های آینده است.

مایکروسافت به طور آزمایشی در حال برنامه ریزی اعلامیه ای در ماه مارس است که نشان می دهد این شرکت چقدر سریع می خواهد جستجو و برنامه های بهره وری خود را از طریق سرمایه گذاری در OpenAI پیش ببرد. مایکروسافت با ادغام ChatGPT در نرم‌افزار و خدمات خود به سرعت در حال حرکت است، زیرا رقابتی از جانب گوگل شکل گرفته است، و این شرکت اخیراً از فناوری هوش مصنوعی مکالمه خود به نام Bard رونمایی کرده است. مایکروسافت قصد داشت در اواخر فوریه، هوش مصنوعی بینگ جدید خود را راه اندازی کند، اما زمانی که گوگل در حال آماده شدن برای اعلامیه های خود بود، تاریخ را به این هفته تغییر داد.

با اضافه شدن این فناوری جدید، هدف این حرکت بهبود کارایی و بهره وری از طریق اجازه دادن به کاربران برای عملکرد سریع و دقیق تر است. همچنین به کاربران در پردازش زبان، ویژگی اصلی فناوری OpenAI کمک خواهد کرد.

در مایکروسافت ورد، کاربران می توانند با پیشنهاد کلمات و عبارات جایگزین، دقیق تر و با خطاهای کمتری بنویسند. همچنین می تواند اسناد طولانی را خلاصه کند و نکات کلیدی را برای تجزیه و تحلیل آسان اطلاعات برجسته کند. برای Outlook،  می‌تواند از ChatGPT برای نوشتن پاسخ به ایمیل‌ها یا خلاصه کردن رشته‌های ایمیل استفاده کند.

بر اساس این گزارش، مهندسان و محققان مایکروسافت بیش از یک سال است که با استفاده از مدل‌های یادگیری ماشین OpenAI بر روی داده‌های مشتریان، بر روی طراحی ابزارهای هوش مصنوعی برای نوشتن ایمیل‌ها و اسناد کار می‌کنند.

مایکروسافت یک هفته پیش از تجربه هوش مصنوعی مولد جدیدی در Microsoft Viva Sales خبر داد که از سرویس Azure OpenAI و GPT برای ایجاد ایمیل‌های فروش استفاده می‌کند و شبیه به برخی از ویژگی‌هایی است که مایکروسافت در Outlook آزمایش کرده است.

برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

سه × 3 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.