ال‌جی از عرضه تلویزیون اولد 97 اینچی 8K خودداری می‌کند

تلویزیون اولد 97 اینچی

فن آوری نمایشگرها همچنان در حال تکامل و بهبود است و در نتیجه هزینه های پانل کمتر می شود. این موضوع درها را برای نمایشگرهای بزرگتر و تلویزیون های با وضوح بالا باز می کند. به خصوص سامسونگ مدل های بسیار موفقی را در سال های اخیر عرضه کرده است. با این حال همه شرکت ها موفقیت یکسانی را تجربه نمی کنند. بر اساس گزارش های اخیر، ال جی تصمیم گرفته است تولید تلویزیون بزرگ 97 اینچی 8K خود را متوقف کند.

LG Electronics توسعه تلویزیون OLED 8K را به تاخیر انداخت

ال‌جی تصمیم گرفته است ساخت تلویزیون فوق‌العاده OLED 8K 97 اینچی را به تعویق بیندازد. بزرگترین محصول OLED این شرکت، مدل 97 اینچی، رزولوشن 4K خود را نسبت به سال گذشته حفظ خواهد کرد و هیچ برنامه جداگانه ای برای عرضه مدل 8K انجام نشده است. در مقایسه با سامسونگ که امسال یک تلویزیون 98 اینچی Neo QLED 8K را به عنوان یک مدل پرچمدار عرضه کرده است، به نظر می رسد ال جی در رقابت برای رزولوشن تلویزیون های فوق العاده بزرگ رویکرد صبرکن و ببین را در پیش گرفته است.

طبق آخرین گزارش‌ها، ال‌جی الکترونیکس تصمیم گرفته است تلویزیون 8K OLED 97 اینچی را عرضه نکند. در رابطه با این موضوع، یکی از مقامات LG Electronics در نمایشگاه CES 2023 که در اوایل ماه جاری برگزار شد، اظهار داشت که در حال حاضر هیچ برنامه ای برای توسعه یا عرضه این محصول وجود ندارد.

این مقام مسئول اظهار داشت: “در حال حاضر هیچ برنامه ای برای عرضه محصول  اولد97 اینچی 8K وجود ندارد” و افزود: “ما نحوه استفاده مشتریان از تلویزیون اولد 97 اینچی 4K فعلی را بررسی خواهیم کرد و اقداماتی را برای بهبود انجام خواهیم داد.” همچنین، «به‌جای رقابت بی‌معنی رزولوشن، ما بر بهبود سایر موارد مانند فناوری بی‌سیم تمرکز خواهیم کرد».

در بازار رزولوشن تلویزیون‌های بسیار بزرگ، ال‌جی الکترونیکس احتمالاً رویکرد «صبر کن و ببین» را اتخاذ خواهد کرد و روند بازار و ترجیحات مصرف‌کننده را پیش از متعهد شدن به توسعه و عرضه یک تلویزیون 8K اولد 97 اینچی رصد می‌کند. این حرکت همچنین تمرکز ال‌جی را بر بهبود مواردی برای  راحتی مصرف‌کننده و نه صرفاً وضوح، برجسته می‌کند.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

9 + سه =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.