کیا و هیوندای بیش از نیم میلیون خودروی جدید را به دلیل خطر آتش‌سوزی فراخوان می‌کنند

فراخوان کیا و هیوندای

هیوندای و کیا به دارندگان بیش از 570000 خودرو از مدل‌های مختلف هشدار داده‌اند که به دلیل خطر آتش‌سوزی توصیه می‌شود از ساختمان‌ها دور شوند.

هیوندای سانتافه 2019-2023 و هیوندای سانتا کروز و کیا کارناوال مدل های 2022-2023 در معرض خطر هستند.

خطر آتش‌سوزی به‌دلیل ناقص بودن دسته‌ها روی گیره تریلر نصب شده به عنوان تجهیزات اصلی در کارخانه یا خریداری شده از یک فروشنده وجود دارد. یک خطر آتش سوزی بالقوه از تجمع آب روی برد مدار مهار تریلر ناشی می شود که می تواند باعث اتصال کوتاه و آتش سوزی شود.

هیوندای 567912 خودروی معیوب را گزارش کرده است، اگرچه درصد تخمینی خودروهای دارای نقص تنها 1 درصد است. اسناد اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها (NHTSA) تایید می کند که کیا 3555 وسیله نقلیه احتمالی درگیر را گزارش کرده است و همچنین میزان نقص را 1٪ تخمین می زند.

اسناد NHTSA نشان می‌دهد که هیوندای شش حادثه فراخوان را شناسایی کرده است که یک مورد آتش‌سوزی و پنج گزارش آسیب حرارتی به دسته تریلر گزارش شده است. اسناد NHTSA نیز تایید می کند که  کیا کارناوال  آتش نگرفته است. هیچ یک از سازندگان آسیب های مربوط به فراخوان را شناسایی نکردند.

به مالکان هر یک از وسایل نقلیه آسیب دیده توصیه می شود تا زمان اتمام تعمیرات، وسایل نقلیه خود را در خارج و دور از هر سازه یا وسایل نقلیه دیگر پارک کنند.برای مشاهده آخرین اخبار خودرو همراه ما باشید.

منبعgadgettendency

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

15 − 5 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.