جیلی قطعات استون مارتین جدید را تامین خواهد کرد

جیلی قطعات استون مارتین جدید را تامین خواهد کرد

استون مارتین در حال بازسازی بنیادی شبکه تامین کنندگان خود برای وسایل نقلیه جدید است. طبق گزارش ها، استون مارتین برای کاهش هزینه ها و سرعت بخشیدن به خودروهای جدید، قطعاتی را از جیلی خریداری می کند.

به یاد بیاورید که در سپتامبر سال گذشته، جیلی 7.6 درصد از سهام استون مارتین را خریداری کرد. جیلی اخیراً سهام خود در استون مارتین را از 7.6 درصد به 17 درصد افزایش داده است.

این هفته، این شرکت بریتانیایی اعلام کرد که برای خودروهای الکتریکی آینده خود از واحدهای محرک الکتریکی و ماژول‌های باتری سازنده خودروهای الکتریکی مستقر در کالیفرنیا Lucid استفاده خواهد کرد، اما از قطعات جیلی نیز استفاده خواهد کرد.

روبرتو فدلی، رئیس مهندسی استون مارتین، دو نمونه از قطعاتی را که جیلی برای خودروهای الکتریکی آینده استون مارتین که قرار است در سال 2025 عرضه  شوند، تامین کند، ارائه کرد. ما عمدتاً در مورد صندلی ها و قطعات یدکی سیستم های تهویه مطبوع صحبت می کنیم.

هر دو شرکت در حال حاضر تلاش های جدی برای سرعت بخشیدن و کاهش هزینه های توسعه مدل های جدید انجام می دهند. استون مارتین محاسبه کرده است که فقط جیلی می تواند به کاهش 30 درصدی لیست تامین کنندگان فعلی کمک کند.

فدلی به خبرنگاران گفت: این یک فرصت بسیار خوب است.

برای مشاهده آخرین اخبار خودرو همراه ما باشید.

منبعgadgettendency

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.