آیفون 17 اسلیم صفحه نمایش کوچکتری نسبت به آیفون 15 پلاس و آیفون 16 پلاس دارد

آیفون

ساعاتی پیش شایعه ای منتشر شد که جانشین آیفون 16 پلاس اپل  آیفون 17 اسلیم نامیده می شود. با توجه به نام جدید، ما تصور می‌کنیم که باریک‌ترین عضو خانواده آیفون 17 خواهد بود، اگرچه این به خودی خود واقعاً چنین تغییر بزرگی را تضمین نمی‌کند.

با این حال، اگر این را با این واقعیت ترکیب کنید که صفحه نمایش آن کوچکتر از آیفون 15 پلاس موجود و همچنین آیفون 16 پلاس آینده است، ممکن است منطقی تر شود. در حال حاضر یک منبع معمولاً قابل اعتماد، راس یانگ از مشاوران زنجیره تامین نمایش، عدد دقیقی را برای صفحه نمایش اعلام کرده است.

به گفته وی، صفحه نمایش آیفون 17 اسلیم دقیقا دارای صفحه نمایش 6.55 اینچ مورب خواهد بود. بنابراین یانگ دقت بیشتری را به گزارش قبلی جف پو، تحلیلگر که آن را به سادگی “6.6 اینچ” نامیده بود، اضافه کرده است.

اکنون، آیفون 15 پلاس دارای صفحه نمایش 6.7 اینچی است و جانشین آن باید آن را حفظ کند. از سوی دیگر، پرو مکس به 6.9 اینچ افزایش می‌یابد، بنابراین نمی‌توانیم تصور نکنیم اپل دوست دارد کسانی که می‌خواهند آیفون با بزرگ‌ترین صفحه نمایش را داشته باشند، به جای انتخاب پلاس ارزان‌تر، مجبور به خرید پرو مکس شوند. اگر شایعات در مورد افزایش اندازه آیفون 16 پرو مکس به 6.9 اینچ و آیفون 17 پرو مکس با آن اندازه باقی بماند در حالی که آیفون 17 اسلیم کوچکتر شود، به زودی انتخابی نخواهید داشت.

البته، صرف نظر از اینکه یک منبع معمولا چقدر قابل اعتماد است، به خاطر داشته باشید که ما در حال حاضر حدود 18 ماه تا معرفی خانواده آیفون 17 فاصله داریم، که به این معنی است که بسیاری – تقریباً همه چیز، در واقع – می تواند تغییر کند. تا آن زمان حتی اگر این مورد درست باشد.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgsmarena

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

14 + 7 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.