آیفون 17 پرو مکس احتمالا دارای لنز تله فوتو 48 مگاپیکسلی باشد

آیفون ۱۵

به گفته جف پو، تحلیلگری که شرکت های زنجیره تامین اپل را پوشش می دهد، آیفون 17 پرو مکس احتمالا دارای یک لنز تله فوتو 48 مگاپیکسلی خواهد بود.

Pu در یک یادداشت تحقیقاتی این هفته  گفت که لنز 48 مگاپیکسلی تله فوتو ارتقا یافته آیفون 17 پرو مکس برای استفاده با هدست ویژن پرو آینده اپل که در اوایل سال 2024 در ایالات متحده عرضه می شود بهینه خواهد شد.  Pu هیچ جزئیات بیشتری در مورد لنز، یا نحوه ارتباط آن با Vision Pro ارائه نکرد.

مدل‌های آیفون ۱۵ پرو دارای لنزهای ۴۸ مگاپیکسلی اصلی، ۱۲ مگاپیکسلی فوق عریض و ۱۲ مگاپیکسلی تله فوتو هستند. با شروع iOS 17.2، این دستگاه ها می توانند ویدیوهایی با عمق سه بعدی را برای پخش در Vision Pro ضبط کنند. هنگامی که در جهت افقی نگه داشته می شوند، لنزهای اصلی و فوق عریض برای ضبط ویدیوی فضایی با عمق بیشتر ترکیب می شوند.

در اوایل سال جاری، Pu گفت که مدل‌های آیفون 16 پرو دارای یک لنز فوق عریض 48 مگاپیکسلی خواهند بود، بنابراین آیفون 17 پرو مکس ممکن است اولین مدل آیفونی باشد که دارای سیستم دوربین پشتی کاملاً با لنزهای 48 مگاپیکسلی است. مگاپیکسل بالاتر اجازه می دهد تا عکس ها جزئیات بیشتری داشته باشند، که می تواند برای برش و چاپ مفید باشد.

انتظار می‌رود مدل‌های آیفون 17 پرو در سپتامبر 2025 عرضه شوند، بنابراین هنوز نزدیک به دو سال باقی مانده است و برنامه‌های اپل ممکن است نهایی نشود.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعmacrumors

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

دو × 3 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.