آیفون 16 پرو دارای شارژ سیمی 40 واتی و شارژ بی سیم 20 واتی MagSafe خواهد بود

آیفون

آخرین شایعات منتشر شده از چین نشان می دهد که آیفون 16 پرو و ​​آیفون 16 پرو مکس بهبودهایی در نرخ شارژ خود خواهند دید. در حالی که آیفون 15 پرو و ​​آیفون 15 پرو مکس می توانند با استفاده از کابل تا 27 وات و با استفاده از شارژ بی سیم MagSafe تا 15 وات برسند، مدل های امسال ظاهرا همه چیز را فراتر خواهند برد.

آیفون 16 پرو و ​​آیفون 16 پرو مکس ظاهراً از شارژ سیمی 40 واتی و شارژ بی سیم 20 واتی MagSafe پشتیبانی می کنند. البته این نرخ‌ها حداکثر هستند و برای مدت طولانی در طول فرآیند شارژ به دست نمی‌آیند.

باید دید این افزایش  چه تاثیری بر زمان شارژ واقعی هر دو فناوری در این تلفن ها خواهد داشت، زیرا این چیزی است که مردم بیشتر به آن اهمیت می دهند. با این حال، اگر این اتفاق بیفتد، خوب است که شاهد افزایش نرخ شارژ اپل تا حدودی باشیم -البته هنوز با اوج 120 وات سیمی و 50 واتی بی سیم شرکت های چینی بسیار فاصله دارد، اما در حال پیشرفت است.

از سوی دیگر، منبع این شایعه ادعا می‌کند که نقطه اوج شارژ بالاتر برای جبران افزایش ظرفیت باتری در آیفون 16 پرو و ​​پرو مکس است. اساسا اپل می‌خواهد آنها حتی با باتری های بزرگتر داخل حداقل به همان سرعتی برسند که نسل‌های قبلی خود شارژ می شوند.

یک شایعه از حدود یک سال پیش قبلاً ادعا می کرد که آیفون 16 پرو و ​​آیفون 16 پرو مکس این پیشرفت های دقیق را در شارژ خواهند داشت و همچنین از فناوری باتری انباشته استفاده می کنند که ظرفیت های بالاتر و طول عمر بیشتری را ممکن می کند.

آیفون 16 پرو و ​​آیفون 16 پرو مکس طبق روال معمول در ماه سپتامبر در کنار آیفون 16 و آیفون 16 پلاس توسط اپل رونمایی خواهند شد.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgsmarena

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

2 × دو =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.