شایعاتی در مورد آیفون 15 اپل ساختار و گزینه های رنگی آن

رنگ های آیفون

تنها دو ماه دیگر به معرفی سری آیفون 15 باقی مانده است و هیجان در بین علاقه مندان به فناوری در حال افزایش است. شایعه شده است که مدل های جدید دارای نوآوری های مختلفی هستند، از جمله حذف ناچ. همچنین انتظار می‌رود که آنها دارای تنوع رنگی زیادی باشند، و شایعه شده است که دو گزینه رنگی جدید در خط تولید خواهند بود.

آیفون‌ها نه تنها به دلیل ویژگی‌های خود، بلکه به دلیل طراحی و گزینه‌های رنگی نیز قابل توجه هستند. به عنوان مثال، شما باید مجذوب آیفون 14 زرد رنگ اخیر شده باشید. اکنون، وضعیت مشابهی برای مدل‌های جدید به وجود آمده است. شایعه شده است که اپل دو گزینه رنگی جدید را برای سری آیفون 15 معرفی می کند: رنگ قرمز تیره برای آیفون 15 پرو و رنگ سبز برای آیفون 15 و آیفون 15 پلاس.

رنگ قرمز جدید آیفون 15 پرو به عنوان یک سایه “زرشکی” توصیف شده است. انتظار می رود کمی روشن تر از رنگ بنفش تیره آیفون 14 پرو باشد، اما همچنان بسیار عمیق باشد. گفته می شود رنگ سبز آیفون 15 و آیفون 15 پلاس مشابه رنگ سبز آیفون 12 و آیفون 11 است.

این رنگ‌های جدید به گزینه‌های رنگی موجود برای سری آیفون 15 اضافه می‌شوند که شایعه شده است شامل نقره‌ای، خاکستری و طلایی می‌شود. همچنین شایعه شده است که آیفون 15 پرو از تیتانیوم ساخته شده است که برای اولین بار برای آیفون خواهد بود. اپل چندین سال است که از تیتانیوم در اپل واچ استفاده می کند و به دلیل قوی و بادوام بودن آن مشهور است.

دقیقا مشخص نیست که سری آیفون 15 چه زمانی عرضه می شود، اما انتظار می رود در سپتامبر 2023 عرضه شود. در این بین، همه ما می توانیم در مورد رنگ و جنس آن حدس بزنیم.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

10 + 5 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.