هیوندای توسان 2025 معرفی شد

هیوندای توسان 2025

هیوندای فیس لیفت توسان را پیش از عرضه در اروپا و احتمالا ایالات متحده در سال آینده رونمایی کرده است.

در حال حاضر، این شرکت در مورد کراس اوور اطلاعات کمی ارائه داده است و اشاره می کند که این خودرو دارای طراحی پیشرفته Parametric Dynamics است. در همان زمان، مشبک جدید و وسایل روشنایی Parametric Jewel را دریافت کرد.

به روز رسانی ها در زیر با سپر اصلاح شده و صفحه اسکید مصنوعی ادامه می یابد. این خودروساز گفت که خریداران می توانند انتظار چرخ های جدید و طراحی مجدد قسمت عقب را داشته باشند.

داخل هیوندای توسان 2025

خریداران  فرمان سه پره مینیمالیستی و پانل ابزار سنتی تر دریافت خواهند کرد. آخرین تغییر به کراس اوور اجازه می دهد تا به یک صفحه نمایش خمیده پانوراما مجهز شود که از یک دسته ابزار دیجیتال 12.3 اینچی و یک سیستم اطلاعات سرگرمی 12.3 اینچی مربوطه تشکیل شده است.

هیوندای توسان 2025

یک کنسول مرکزی جدید با یک شارژر بی سیم تلفن هوشمند و دو جا لیوانی نصب شده است. اهرم تعویض دنده به ستون فرمان منتقل شده و تعدادی کنترل فیزیکی به آن اضافه شده است.

مشخص است که مدل کره ای در دو رنگ جدید سبز  مات و قرمز متالیک  عرضه خواهد شد. این خودروساز همچنین گفت که می‌توان انتظار یک فضای داخلی سه رنگ جدید با سایه‌های سبز، مشکی و خاکستری را داشت.

هیوندای توسان 2025

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد گیربکس وجود ندارد، اما سازنده به بهبود در همه زمینه ها اشاره کرده است.برای مشاهده آخرین اخبار خودرو همراه ما باشید.

منبعgadgettendency

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

هفت − شش =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.