هواوی به زودی سری جدید ساعت های هوشمند خود را معرفی خواهد کرد

ساعت هوشمند هوآوی

ساعت های هوشمند هواوی در بازار بسیار محبوب هستند. آنها مجموعه های واقعاً خوبی از ساعت های هوشمند در بازار با نام تجاری خود دارند. اما اکنون، گزارشی ادعا می کند که این شرکت در حال کار بر روی یک سری جدید از ساعت های هوشمند  است.برنامه Huawei Health ، اکنون چند ساعت هوشمند آینده را فهرست کرده است. مجموعه کاملی از گجت با شماره مدل AOD-H1 در اپلیکیشن Huawei Health مشاهده شده است.

این می تواند یک سری آتی Huawei Watch GT4 یا Watch 4 باشد. اما وقتی همه شماره‌ مدل های ساعت‌ها را مقایسه کردیم، متوجه شدیم که این ساعت کاملاً مستقل است. تمام ساعت‌های هوشمند قبلی هواوی با شماره مدل B.19 در شماره ساخت مربوطه ارائه می‌شوند. B.19 در بین شماره مدل ساعت های هواوی رایج است. با این حال، شماره مدل جدید آن را ندارد. عدم وجود B.19 نشان می دهد که این می تواند یک سری ساعت هوشمند جدید باشد که در آینده نزدیک توسط این برند معرفی خواهد شد. Honor، یکی از زیرمجموعه های سابق هوآوی، همیشه از B39 و B19 استفاده کرده است. به عنوان مثال، MUS-B19 معادل GS3 و HBE-B39 معادل MagicWatch است.

به هر حال، به جز شماره مدل، ما در واقع چیزی در مورد این ساعت ها نمی دانیم. همه ساعت‌های هوشمند این خط ممکن است دارای صفحه نمایش AMOLED و پشتیبانی از نمایشگر همیشه روشن باشند، همانطور که با شماره مدل AOD نشان داده شده است. ما هنوز مطمئن نیستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساعت های هوشمند آینده، اجازه دهید کمی بیشتر صبر کنیم. این می تواند یک ساعت هوشمند ممتاز در فضای باز باشد که برای یک کاربر خاص طراحی شده است. از سوی دیگر، ممکن است دارای یک باند هوشمند کاملاً جدید باشد. بله، قابل تصور است، اما نه قطعا. چیزهای زیادی وجود دارد که می‌توانیم حدس بزنیم، اما نمی‌دانیم کدام یک درست خواهد بود.بنابراین باید تا معرفی رسمی آن منتظر بمانیم.برای اطلاع از آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

سه × 2 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.