هوآوی P60 پرو پادشاه جدید دوربین های گوشی های هوشمند از نظر DxOMark

هواوی P60 پرو

هوآوی  P60 پرو که در سطح جهانی عرضه شد، با عملکرد دوربین بی سابقه خود، از همه انتظارات فراتر رفته است. این گوشی هوشمند از نزدیکترین رقبای خود یعنی Oppo Find X6 Pro و Honor Magic 5 Pro پیشی گرفت و در معیار دوربین DxOMark رتبه اول را کسب کرد.

نگاهی عمیق به قابلیت‌های دوربین  Huawei P60 Pro

در سیستم امتیازدهی DxOMark، هوآوی P60 پرو امتیاز قابل توجه 159 برای عکس‌ها، 80 برای عکس‌های بوکه و 75 برای پیش‌نمایش به دست آورد. علاوه بر این، 158 امتیاز برای زوم و 147 امتیاز برای ویدیو به دست آورد که تطبیق پذیری فوق العاده خود را به عنوان یک تلفن دوربین دار به نمایش می گذارد.

Huawei P60 Pro در بسیاری از سناریوها، از جمله تنظیمات فضای باز و داخلی، شرایط کم نور، و عکاسی معمولی از دوستان و خانواده، تحت آزمایش‌های دقیق قرار گرفت. امتیاز قابل توجه 171 در عکس های خارج از منزل، 159 برای عکاسی در فضای داخلی، 132 در شرایط کم نور و امتیاز استثنایی 146 برای عکاسی دوستان و خانواده به دست آورد.

امتیازدهی DxOMark به هوآوی P60 پرو

Huawei P60 Pro مجهز به دوربین سه گانه است که شامل یک دوربین 48 مگاپیکسلی فوق العاده با دیافراگم متغیر f1.4 تا f4.0 و OIS، یک دوربین 13 مگاپیکسلی فوق عریض با دیافراگم f2.2 است. و یک دوربین تله فوتو 48 مگاپیکسلی با نور فوق العاده با دیافراگم f2.1 و OIS.  دوربین از سیستم و الگوریتم تصویربرداری مبتنی بر XMAGE برای افزایش دقت رنگ و ارائه تصاویر روشن‌تر استفاده می‌کند.

دوربین هوآوی  P60 پرو مزایای زیادی دارد. در تمام شرایط نوری، به ویژه در شرایط کم نور، عالی عمل می کند. این دوربین همچنین در گرفتن عکس‌های دوستان و خانواده، رندر کردن رنگ پوست دقیق و ثبت لحظات صمیمانه می‌درخشد. دیافراگم متغیر تضمین می کند که همه افراد در یک عکس گروهی به دلیل عمق میدان زیاد در فوکوس باقی می مانند. این دوربین همچنین سطح بالایی از جزئیات را در تمام محدوده های زوم ارائه می دهد و در حالت ماکرو، به خصوص با لنز تله فوتو، عملکرد فوق العاده ای دارد.

با این حال، چند اشکال جزئی در سیستم دوربین وجود دارد. این موارد شامل ناسازگاری در تخمین عمق بین پیش نمایش تصویر و گرفتن نهایی است. همچنین می‌تواند گاهی اوقات رندر غیرطبیعی جزئیات در شرایط عکسبرداری چالش برانگیز و تغییر فوکوس قابل توجه هنگام فیلم‌برداری وجود داشته باشد.

در انتها، دوربین Huawei P60 Pro یکی از ویژگی‌های برجسته این گوشی پرچمدار است که آن را به گزینه‌ای عالی برای کسانی تبدیل می‌کند که به دنبال عملکرد بالاتر دوربین در تمام سناریوهای عکاسی هستند.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

بیست − 8 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.