گوگل پلی Protect با اسکن هم‌زمان برنامه تقویت می‌شود

گوگل پلی Protect با اسکن هم‌زمان

گوگل در حال ارائه یک ویژگی جدید برای سرویس امنیتی Play Protect خود است که برنامه‌ها را در سطح کد در زمان واقعی اسکن می‌کند تا تهدیدات نوظهور مانند بدافزار چند شکلی را شناسایی کند.

Google Play Protect قبلاً برنامه‌ها را قبل و بعد از نصب بدافزار اسکن می‌کرد، اما اسکن جدید در سطح کد به شناسایی تهدیدهای پیچیده‌تر کمک می‌کند. این امر به ویژه مهم است زیرا مجرمان سایبری به طور فزاینده ای از هوش مصنوعی و سایر روش ها برای توسعه بدافزار استفاده می کنند که می تواند از روش های تشخیص سنتی فرار کند.

هنگامی که کاربر سعی می کند برنامه ای را نصب کند که قبلاً هرگز اسکن نشده است، Google Play Protect اسکن بلادرنگ را توصیه می کند. اسکن سیگنال های مهمی را از برنامه استخراج می کند و آنها را برای ارزیابی به زیرساخت پشتیبان Google ارسال می کند. هنگامی که اسکن کامل شد، به کاربر اطلاع داده می شود که آیا نصب برنامه ایمن است یا به طور بالقوه مضر است.

این ویژگی جدید افزودنی خوبی برای محافظت‌های موجود Google Play Protect است که برای شناسایی برنامه‌های مشکوک به  اطلاعات اسکن موجود متکی است. با ارزیابی جدید در سطح کد، اکنون می‌تواند برنامه‌های مخرب پیچیده‌تری را که از هوش مصنوعی یا روش‌های دیگر برای فرار از شناسایی استفاده می‌کنند، شناسایی کند.

گوگل می گوید که ویژگی جدید Play Protect ابتدا در هند و سپس برای انتخاب سایر کشورها در ماه های آینده عرضه خواهد شد. در نهایت در تمام مناطق در دسترس خواهد بود.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

هفده − شانزده =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.