گوگل با iFixit برای پشتیبانی تعمیرات DIY پیکسل فولد شریک می‌شود

گوگل پیکسل فولد

از قبلاً می دانیم که Google با iFixit همکاری کرده است تا خدمات تعمیر DIY (Do it yourself) (Do it yourself) را برای سری تلفن های هوشمند پیکسل فعلی خود ارائه دهد. اکنون، به نظر می رسد که این همکاری گسترش خواهد یافت و مدل جدید Pixel Fold را نیز شامل می شود.

iFixit قطعات، ابزار و دفترچه‌های راهنمای تعمیرات Google Pixel Fold را ارائه می‌دهد.

بر اساس گزارش 9To5Google، سخنگوی گوگل تایید کرده است که Pixel Fold بخشی از برنامه تعمیر DIY   خواهد بود. به عبارت دیگر، دارندگان Pixel Fold غول موتور جستجو اکنون می‌توانند ابزارهای تعمیر OEM، قطعات، کتابچه‌های راهنما  را برای انجام تعمیرات DIY (Do it yourself) در گوشی هوشمند تاشو دریافت کنند. برنامه خود تعمیر قطعاتی را برای مونتاژ صفحه نمایش، تعویض باتری و تعویض پورت شارژ نیز ارائه می دهد.

به اندازه کافی جالب توجه است که این امر باعث می شود که Google Pixel Fold اولین گوشی هوشمند تاشو باشد که از برنامه خود تعمیری پشتیبانی می کند. در حال حاضر، همه برندهای دیگر فقط تعمیرات رسمی داخلی را برای گوشی های انعطاف پذیر خود ارائه می دهند. اما جدا از گزینه های تعمیر iFixit، کاربران همچنین می توانند تعمیرات Pixel Fold را از خدمات رسمی و گزینه های تعمیر پستی خود نیز انتخاب کنند. علاوه بر این، این شرکت همچنین گارانتی تمدید شده ای را برای آنچه که گزینه مراقبت ترجیحی می نامد ارائه می دهد.

این سرویس اساساً خرابی و تعمیرات مکانیکی پس از هر گونه آسیب تصادفی به دستگاه را پس از پایان گارانتی آن پوشش می دهد. این گزینه جدید گارانتی تمدید شده به صورت ماهانه یا گزینه پرداخت یک بار ارائه می شود. با این کار، کاربران می توانند بر اساس موقعیت، انتظار خدمات تعمیر یا تعویض کامل را داشته باشند.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

پنج − 2 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.