Google Meet اکنون امکان تماس تصویری با کیفیت 1080p را می‌دهد

Google Meet

گوگل در یک پست رسمی اعلام کرد که اکنون وضوح تماس ویدیویی Google Meet را از 720p به 1080p ارتقا می دهد. این به کاربران امکان می‌دهد تا با استفاده از برنامه Google Meet تجربه تماس ویدیویی HD داشته باشند. Google Meet در چند ماه گذشته ویژگی‌های جدید زیادی دریافت کرده است.

قابل ذکر است، در ماه فوریه، Google Meet پس‌زمینه‌های 360 درجه و واکنش‌های ایموجی در تماس دریافت کرد. و اخیراً قابلیت مسدود کردن یا غیرفعال کردن فیدهای ویدیویی دیگر شرکت‌کنندگان را اضافه کرده است تا به ارائه‌دهنده اجازه دهد روی آنچه باید ارائه کند تمرکز کند. اکنون Google Meet ویژگی دیگری را دریافت می‌کند که به منظور بهبود تجربه تماس شما در وضوح 1080p HD است.

ویژگی تماس ویدیویی Google Meet 1080p به طور پیش‌فرض خاموش است

با این حال، توجه داشته باشید که این ارتقا از 720p به 1080p برای حساب‌های معمولی و شخصی Google در دسترس نیست. این ویژگی فقط برای مشترکین Google One با فضای ذخیره سازی 2 ترابایت یا بیشتر در دسترس خواهد بود و اساساً کاربران تجاری و سازمانی را هدف قرار داده است.

برای استفاده از این ویژگی، باید دستگاهی با دوربین 1080p داشته باشید. این ویژگی به طور پیش فرض خاموش خواهد بود و برای لذت بردن از تماس ویدیویی HD باید آن را به صورت دستی فعال کنید. هنگامی که کاربران وارد جلسه می شوند، پیامی روی صفحه برای روشن کردن ویژگی دریافت می کنند.

این ویژگی برای حساب‌های Workspace Essentials، Business Starter، Education Fundamentals یا سایر کاربران در دسترس نیست. این ویژگی برای برخی کاربران عرضه می شود و به تدریج تا 4 مه در اختیار همه قرار خواهد گرفت.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعsammobile

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

سه × دو =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.