گوگل اولین نسخه اندروید 14 را معرفی کرد. چه کسی و چگونه می تواند نصب کند

اندروید 14

گوگل اولین نسخه پیش نمایش نسل بعدی سیستم عامل اندروید یعنی اندروید 14 را معرفی کرد. این نسخه با نام Android 14 Developer Preview 1، برای توسعه دهندگان طراحی شده است و برای دانلود و نصب از وب سایت گوگل در گوشی های هوشمند برند پیکسل در دسترس است.

مدل های پشتیبانی شده عبارتند از: پیکسل 7، پیکسل 7 پرو ، پیکسل 6، پیکسل 6 پرو، پیکسل 6a، پیکسل 5a، پیکسل 5، پیکسل 4a 5G و پیکسل 4a. علاوه بر این، گوگل تصاویر سیستم اندروید 14 آماده استفاده را در شبیه ساز اندروید در اندروید استودیو ارائه می دهد.

تاریخ انتشار اندروید 14

انتظار می‌رود که بعداً برنامه آزمایشی برای توسعه‌دهندگان به دستگاه‌های تولیدکنندگان دیگر گسترش یابد. همچنین، بعداً آزمایش بتا گسترده‌تری آغاز خواهد شد که کاربران عادی نیز می‌توانند در آن شرکت کنند. آزمایش بتای باز باید از آوریل شروع شود و تا ژوئن ادامه یابد. تا ماه آگوست، گوگل آخرین ویرایش ها و بهبودها را انجام می دهد و سپس انتشار نهایی انجام می شود.

نام  سنتی اندروید 14 ، dessert (دسر)  است. در مورد تغییرات، برای اولین پیش نمایش توسعه دهندگان اندروید 14، این شرکت قول بهبود عملکرد، بهبود امنیت و حفظ حریم خصوصی و معرفی تنظیمات جدید را داده است.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgadgettendency

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

12 + 11 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.