کارمندان Google خواستار گزینه کار از راه دور هستند

گوگل

همه گیری COVID-19 روش کار ما را تغییر داده است. بسیاری از مردم  اکنون ترجیح می دهند در خانه کار کنند، جایی که می توانند از آرامش و سکوت لذت ببرند و از رفت و آمد روزانه اجتناب کنند. کارمندان گوگل نیز از این قاعده مستثنی نیستند. با این حال، به نظر می رسد گوگل از این وضعیت ناراحت است. این شرکت در حال کار بر روی مجموعه ای از اقدامات است تا از کار کردن در خانه جلوگیری کند که باعث ناامیدی کارمندان شده است.

کارمندان گوگل: «ما فرزندان شما نیستیم، بگذارید از خانه کار کنیم»

کار در گوگل برای بسیاری از افراد یک شغل رویایی است. این شرکت حقوق های بالا، محیط کاری عالی و فرصتی برای کار بر روی فناوری های پیشرفته ارائه می دهد. با این حال، کارمندان Google اخیراً از سیاست جدیدی که آنها را ملزم می کند حداقل سه روز در هفته در دفتر حضور داشته باشند، ناراضی بوده اند. این سیاست که در ماه مارس اعلام شد، با مخالفت گسترده کارمندان مواجه شده است که می گویند غیرضروری و مخل است.

یکی از نگرانی های اصلی کارمندان این است که این سیاست تعادل بین کار و زندگی شخصی را برای آنها دشوار می کند. بسیاری از کارمندان از زمان شروع همه‌گیری به شهرها یا ایالت‌های مختلف نقل مکان کرده‌اند و می‌گویند سه روز در هفته رفت و آمد به دفتر کار برایشان دشوار یا غیرممکن است. با توجه به نرخ‌های کرایه در سیلیکون ولی، این بسیار معقول است.

نگرانی دیگر این است که این سیاست به فرهنگ شرکت آسیب برساند. گوگل به خاطر فرهنگ مشارکتی و نوآورانه اش شناخته شده است و کارمندان می گویند که خط مشی جدید کار با یکدیگر و به اشتراک گذاشتن ایده ها را برای آنها دشوارتر می کند. در پاسخ به واکنش‌های شدید، گوگل گفته است که مایل است برخی از این سیاست‌ها را از این قاعده مستثنی کند.

یا به عنوان مثال، کارمندانی که شرایط پزشکی دارند یا دور از اداره زندگی می کنند ممکن است بتوانند به صورت تمام وقت از راه دور کار کنند. با این حال، این شرکت گفته است که همچنان متعهد به حضور اکثریت کارکنان خود در دفتر است. برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

پنج × 3 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.