گلکسی زد فلیپ 5 می تواند نقشه گوگل را بر روی صفحه نمایش بیرونی نمایش دهد

گلکسی زد فلیپ

گلکسی زد فلیپ 5 یک ارتقاء طراحی بزرگ را به ارمغان می آورد. صفحه نمایش بیرونی آن بسیار بزرگتر از گلکسی زد فلیپ 3 و گلکسی زد فلیپ 4 خواهد بود. گزارش ها حاکی از آن است که سامسونگ گلکسی زد فلیپ 5 را به صفحه نمایش 3.4 اینچی مجهز کرده است که بیشتر قسمت جلویی آن را پوشانده است، و این شرکت در حال دسترسی به مهم ترین برنامه ها از روی صفحه نمایش است.

چند روز پیش در گزارش اختصاصی به این موضوع اشاره شده بود که سامسونگ با گوگل همکاری کرده است تا اپلیکیشن های مهم از جمله گوگل مپ را روی صفحه نمایش بیرونی قرار دهد. اکنون، یک افشاگر قابل اعتماد دیگر (chunvn8888@) تأیید کرده است که Google Maps واقعاً از روی صفحه نمایش گلکسی Z Flip 5 قابل دسترسی خواهد بود. با این حال، هنوز مشخص نیست که آیا کل برنامه در صفحه جلد قابل دسترسی خواهد بود (مانند در Motorola Razr 40 Ultra) یا  Google Maps فقط به‌روزرسانی‌های مهم ناوبری را روی آن نمایش می‌دهد.

برنامه‌های مهم گوگل و سامسونگ را می‌توان از روی صفحه نمایش جلد Galaxy Z Flip 5 در دسترس قرار داد
به غیر از Google Maps، سایر برنامه‌های Google، از جمله پیام‌ها و یوتیوب، نیز می‌توانند در صفحه بیرونی Galaxy Z Flip 5 قابل دسترسی باشند. برنامه های خود سامسونگ نیز می توانند روی صفحه نمایش مشاهده شوند. این شرکت در حال حاضر ویجت‌های مختلفی دارد که می‌توان در گوشی‌های سری گلکسی Z Flip موجود به آنها دسترسی داشت. گلکسی زد فلیپ 5 همچنین اولین گوشی سری گلکسی زد فلیپ است که دارای سامسونگ DeX است، اما می‌تواند تنها به صورت بی‌سیم در دسترس باشد.

در حالی که گوشی‌های OPPO و Vivo دارای صفحه نمایش بزرگ‌تر هستند، اما فقط می‌توانند اطلاعات را از طریق ویجت‌ها نمایش دهند. حداکثر به کاربران اجازه دسترسی به دوربین را می دهند. با این حال، سری گوشی های Razr موتورولا به کاربران اجازه می دهد به همه برنامه ها دسترسی داشته باشند. Razr 40 Ultra، با این حال، دارای دو بریدگی بر روی صفحه نمایش پوششی برای قرار دادن دوربین‌ها است و برخی از بخش‌های مهم برنامه‌ها را پنهان می‌کند. باید دید سامسونگ در این زمینه می تواند بهتر از موتورولا کار کند یا خیر.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعsammobile

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

بیست − 14 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.