سامسونگ آپدیت امنیتی اکتبر 2023 را برای Galaxy Z Flip 3 منتشر کرد

Galaxy Z Flip 3

طبق گزارشی که اخیراً در فضای مجازی منتشر شده است، سامسونگ انتشار به‌روزرسانی امنیتی اکتبر را برای گوشی‌های هوشمند Galaxy Z Flip 3 آغاز کرده است.

این شرکت این گوشی هوشمند را در آگوست 2021 با اندروید 11 از پیش نصب شده عرضه کرد. این دستگاه بعداً در همان سال به اندروید 12 و در اواخر سال 2022 به اندروید 13 ارتقا یافت. همچنین انتظار می‌رود گلکسی Z Flip 3 به‌روزرسانی One UI 6.0 را  دریافت کند.

این به‌روزرسانی در حال حاضر برای دانلود در گوشی‌های هوشمند Galaxy Z Flip 3 در کشورهای محدود در دسترس است. به عنوان مثال، کلمبیا، گواتمالا، پاناما، پرو، و ترینیداد و توباگو. پچ با نسخه بیلد F711BXXS6FWI1 ارائه می شود. شایان ذکر است که این پچ عمدتاً بر روی امنیت متمرکز شده است و هیچ گونه بهبود رابط کاربری یا ویژگی های جدیدی را به همراه ندارد. سامسونگ توانست آسیب‌پذیری‌های امنیتی بزرگی مانند نقایصی که ناقضان می‌توانند ویروس‌های مضر را از طریق شبکه‌های Wi-Fi اجرا کنند، برطرف کند.

علاوه بر این، به‌روزرسانی امنیتی اکتبر ابتدا در گلکسی زد فلیپ 5 و گلکسی زد فولد 5 قرار گرفت و به آرامی راه خود را به سایر گوشی‌های هوشمند نیز باز می‌کند. کسانی که واجد شرایط به‌روزرسانی هستند می‌توانند به تنظیمات > به‌روزرسانی نرم‌افزار > دانلود و نصب مراجعه کنند. این شرکت هنوز اعلام نکرده است که این پچ چه زمانی برای سایر کشورها در دسترس خواهد بود. با این حال، ما انتظار داریم که سایر کشورها به زودی این به روز رسانی را دریافت کنند.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

هجده − ده =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.