گلکسی S24 اولترا ممکن است صفحه نمایش کاملاً مسطح نداشته باشد

گلکسی S23 اولترا

تنها چند ماه تا معرفی سری گلکسی S24 فاصله داریم.  اکنون به‌طور فزاینده‌ای شاهد شایعات و افشاگری‌ها در مورد این دستگاه هستیم. در هفته گذشته نیز اولین تصاویر  ادعا شده از گلکسی S24 اولترا را مشاهده کردیم.

شایعات قبلی حاکی از آن بود که Galaxy S24 Ultra ممکن است مانند سایر دستگاه‌های این سری دارای صفحه نمایش کاملاً مسطح باشد. با این حال، اگر اطلاعات جدیدی از کره جنوبی قابل باور باشد، ممکن است هنوز یک منحنی جزئی در پانل وجود داشته باشد.

پنل صفحه نمایش Galaxy S24 Ultra ممکن است هنوز کمی خمیده باشد

شایعه منتشر شده در X که ادعا می کند گلکسی اس 24 اولترا یک صفحه نمایش کاملاً مسطح نخواهد داشت، ادامه دارد. انحنای قابل توجه 0.3-0.4 میلی متر روی قاب وجود خواهد داشت. در حالی که این به سختی خلاقانه است، ممکن است همچنان این احساس را در دست داشته باشید که نمایشگر کاملاً مسطح نیست.

گفته می شود اندازه قاب های بالا و پایین یکسان است در حالی که گفته می شود اندازه آنها نصف اندازه گلکسی S23 اولترا است. اگر این واقعا درست باشد، به این معنی است که حاشیه‌ها به طور قابل‌توجهی باریک‌تر از هر پرچم‌دار دیگر سامسونگ خواهند بود. با این حال، گفته می‌شود که حاشیه‌های سمت چپ و راست به اندازه گلکسی S23 Ultra هستند.

واضح است که هیچ راهی برای تعیین صحت این اطلاعات وجود ندارد تا زمانی که رندرهای واقعی گلکسی S24 اولترا به صورت آنلاین مشاهده شوند. با توجه به نحوه عرضه محصولات سامسونگ، ممکن است مدت زیادی طول نکشید که اولین رندرهای بازاریابی رسمی  به صورت آنلاین به بیرون درز کند.

انتظار می‌رود سامسونگ از سری گلکسی اس 24 در رویداد Unpacked در 17 ژانویه 2024 در سن خوزه کالیفرنیا رونمایی کند.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعsammobile

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

شانزده + 16 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.