گلکسی s24 می تواند تا سال 2031 به روزرسانی های نرم افزاری دریافت کند

گلکسی s24

گوگل با اعلام اینکه گوشی‌های پیکسل 8 به مدت هفت سال پشتیبانی خواهند شد، دنیای فناوری را شوکه کرد. ما فقط در مورد به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری و امنیتی صحبت نمی‌کنیم، بلکه به معنای ارتقاء سیستم عامل اصلی است. خب، به نظر می‌رسد که سامسونگ به دنبال گوگل است، زیرا گوشی‌های گلکسی اس 24  می‌توانند به مدت هفت سال از پشتیبانی نرم‌افزاری برخوردار شوند.

این یک قدم بسیار بزرگ برای گوگل بود، زیرا قبلاً به مدت سه سال از دستگاه های خود پشتیبانی می کرد. این به عنوان پاسخی به سامسونگ در نظر گرفته شد که برنامه ارتقای خود را برای ارائه چهار ارتقاء سیستم عامل اصلی به تلفن های خود طی پنج سال به روز رسانی امنیتی در سال 2020 ارائه می کند.

گلکسی اس 24 می تواند هفت سال پشتیبانی نرم افزاری داشته باشد

گلکسی اس 24 به تازگی در مرکز توجه دنیای فناوری قرار گرفته است. این گوشی ها قرار است بهترین سخت افزار موجود در بازار را به ارمغان بیاورند. با این حال، آنچه امروز به اندازه عملکرد آن مهم است، عملکرد آن در مسیر است. اکثر مردم دوست دارند گوشی هایشان برای مدت طولانی پشتیبانی شود. این به ویژه در صورتی صادق است که بیش از 1000 دلار برای آنها خرج کنند.

خوب، سامسونگ زمانی که پنج سال پشتیبانی نرم افزاری را معرفی کرد به این موضوع فکر کرد. با این حال، طبق یک فاش جدید، به نظر می رسد که سامسونگ از دستگاه های خود به مدت 7 سال پشتیبانی خواهد کرد.

هر زمان که در مورد پشتیبانی نرم افزار صحبت می کنیم، همیشه باید بین به روز رسانی نرم افزار و ارتقاء سیستم عامل تفاوت قائل شویم. به روز رسانی نرم افزار معمولاً به وصله های امنیتی و سایر به روز رسانی های جزئی اشاره دارد. ارتقای سیستم عامل گوشی شما را به نسخه اصلی بعدی اندروید می آورد. خوب، به نظر می رسد که سامسونگ هفت سال ارتقاء سیستم عامل اصلی را ارائه خواهد کرد. این بدان معناست که گوشی های گلکسی s24 می توانند تا نسخه 21 اندروید را به روز رسانی دریافت کنند.

این اطلاعات هنوز به طور رسمی تایید نشده است، اما شنیدن آن جذاب است. گوشی های گلکسی اس 24 قرار است در 17 ژانویه رونمایی شوند. علاوه بر جدیدترین و بهترین پردازنده های اسنپدراگون و اگزینوس، انتظار ارتقای سخت افزاری زیادی نداریم. با این حال، سامسونگ فناوری هوش مصنوعی را در اولویت قرار داده و آن را در تجربه Galaxy گنجانده است.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعandroidheadlines

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

15 − 3 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.