رفع مشکل HDR در گلکسی S23 از طریق به‌روزرسانی نرم‌افزاری آینده

گلکسی s23

سری گلکسی S23 سامسونگ جدیدترین سری گوشی های پرچمدار این برند است. با تنظیمات دوربین همه کاره، مشخصات بسیار خوبی را ارائه می دهد. سخت‌افزار دوربین مطمئناً بسیار قوی است، با این حال، برخی از مشکلات در سیستم دوربین وجود دارد و این برند دائماً در حال کار بر روی ارتقاء تجربه دوربین دستگاه است.

تعداد کمی از کاربران مشکل مربوط به HDR را در گوشی های هوشمند سری گلکسی S23 گزارش کرده بودند. دستگاه ها در برخی شرایط نوری نمی توانند رنگ ها را به درستی تنظیم کنند. اما ما خبرهای خوبی برای آنها داریم، این برند رسماً این مشکل را تأیید کرده و اعلام کرده است که به‌روزرسانی نرم‌افزاری آینده برای دستگاه مشکل HDR موجود در دستگاه را برطرف می‌کند.

افشاگر معروف Ice Universe ادعا می کند که تأییدیه ای از تیم پشتیبانی سامسونگ دریافت کرده است که “بهبودها در حال انجام است و در به روز رسانی بعدی گنجانده خواهد شد.”

با این حال، این برند اشاره ای نکرد که کدام به روز رسانی خاص این مشکل را حل می کند، اما شایعات قوی وجود دارد مبنی بر اینکه وصله امنیتی آینده در نهایت رفع این مشکل را ارائه خواهد کرد. قبلاً در جدول زمانی اواسط آوریل ادعا شده بود که پچ ماه می این مشکل را برطرف خواهد کرد، اما اینطور نشد. خوشبختانه این مشکل زیاد اتفاق نمی افتد و در بین همه کاربران رایج نیست.

ویژگی HDR (محدوده دینامیکی بالا) برای ثبت جزئیات بیشتر در نواحی روشن و تاریک صحنه طراحی شده است، اما برخی از کاربران سری Galaxy S23 گزارش داده اند که در شرایط نور کم یا محیط داخلی، یک افکت هاله را در اطراف اجسام مشاهده کرده اند، به ویژه در شرایط اولیه منبع نور در قاب وجود دارد. این مشکل به دلیل ترکیبی از فریم‌های ورودی ارزش نوردهی منفی (EV) که دارای الگوی یکسان هستند و استفاده از LTM پس از خروجی HDR رخ می‌دهد و مشکل را تشدید می‌کند.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

یازده + سه =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.