سامسونگ در حال کار بر روی یک بروزرسانی دوربین اصلی برای سری گلکسی S23 است

مشکل دوربین گلکسی s23

جدیدترین پرچمدار سری گلکسی اس 23 سامسونگ با بررسی های متفاوتی از سوی کاربران همراه بوده است که شکایات آنها بر بهینه سازی دوربین گوشی متمرکز شده است. با توجه به توییتی از افشاگر Ice Universe، سامسونگ در حال آماده سازی یک “به روز رسانی بزرگ” برای رفع این نگرانی ها است.

یکی از مهم‌ترین مشکلات دوربین‌های سری گلکسی S23، باینینگ پیکسل است که وضوح تصویر را کاهش می‌دهد اما با کاهش نویز و افزایش دامنه دینامیکی، کیفیت تصویر را بهبود می‌بخشد. با این حال، حتی با وجود این ویژگی، کاربران همچنان با مشکلات تار شدن عکس‌ها، تاخیر شاتر و مشکلات در حالت شب مواجه هستند.

کاربران Reddit با ناامیدی در مورد این موضوع صحبت می کنند، به طوری که یکی از کاربران می گوید: “هر چه مدت زمان بیشتری S23 Ultra خود را داشته باشم، بیشتر احساس می کنم که سامسونگ یک گوشی واقعا وحشتناک ساخته است. کاربر دیگری اضافه کرد: “سامسونگ ارتباط خود را با مشتریان قطع کرده است. این مشکل تاخیر شاتر برای مدت طولانی وجود داشته که غیرقابل توضیح است که چگونه حل نشده است”.

خوشبختانه، طبق گزارش ها، سامسونگ در حال کار بر روی راه حلی برای این مشکلات با به روز رسانی و بهینه سازی دوربین است. Tipster Ice Universe پیشنهاد کرده است که حالت شب یکی از ویژگی‌هایی است که در به‌روزرسانی آینده بهبود می‌یابد.

سری Galaxy S23 دارای دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی، دوربین اولترا واید 12 مگاپیکسلی، دوربین تله فوتو 10 مگاپیکسلی با زوم اپتیکال 3 برابر و دوربین جلوی 12 مگاپیکسلی برای سلفی است. گلکسی اس 23 اولترا دارای دوربین اصلی 200 مگاپیکسلی، دوربین اولترا واید 12 مگاپیکسلی، لنز تله فوتو 10 مگاپیکسلی، لنز پریسکوپ 10 مگاپیکسلی (یکی با زوم اپتیکال 3 برابر و دیگری با زوم اپتیکال 10 برابر) و دوربین سلفی 12 مگاپیکسلی در جلو است.

شایان ذکر است که سازندگان گوشی اغلب به‌روزرسانی‌هایی را برای رفع مشکلات در مدت کوتاهی پس از عرضه یک سری گوشی جدید منتشر می‌کنند. بنابراین، تلاش‌های سامسونگ برای بهینه‌سازی سیستم دوربین گلکسی S23 تعجب آور نیست. صرف نظر از این، کاربران مشتاقند ببینند آیا به‌روزرسانی آینده نگرانی‌های آنها را برطرف می‌کند و عملکرد دوربین سری گلکسی S23 را بهبود می‌بخشد ؟ برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

18 − ده =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.