گلکسی S20 FE آپدیت امنیتی فوریه 2023 را دریافت کرد

گلکسی S20 FE

سامسونگ به‌روزرسانی One UI 5.1 را برای بسیاری از گوشی‌های رده بالای خود عرضه کرده است. و Galaxy S20 FE به‌روزرسانی نرم‌افزاری جدیدی دریافت کرده است، اما متأسفانه، این برورسانی One UI 5.1 نیست. بله، به نظر می رسد که این گوشی در چرخه بعدی به روز رسانی One UI بعدی را دریافت می کند.

آخرین به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای Galaxy S20 FE (SM-G780F) نسخه میان‌افزار گوشی را به G780FXXSAEWB3 افزایش می‌دهد. این به روز رسانی وصله امنیتی فوریه 2023 را ارائه می کند که تقریباً چهار دوجین آسیب پذیری امنیتی را برطرف می کند. همچنین ممکن است شامل رفع اشکال کلی و بهبود قابلیت اطمینان باشد. این به روز رسانی هیچ ویژگی جدیدی به Galaxy S20 FE اضافه نکرده است.

به‌روزرسانی امنیتی فوریه ۲۰۲۳ Galaxy S20 FE برای اولین بار در آمریکای لاتین منتشر شد
این به روز رسانی در حال حاضر در آرژانتین، بولیوی، برزیل، کلمبیا، گواتمالا، مکزیک، پاناما، پرو، ترینیداد و توباگو و اروگوئه در حال انتشار است. سامسونگ می تواند این به روز رسانی را در کشورهای دیگر طی چند روز آینده منتشر کند.

در صورتی که بروزرسانی برای شما در دسترس باشد، می‌توانید با رفتن به تنظیمات » به‌روزرسانی نرم‌افزار و ضربه زدن روی Download and install، به‌روزرسانی جدید را در تلفن خود دانلود کنید.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعsammobile

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

یازده − 10 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.