گلکسی s10 5G بروزرسانی جدیدی دریافت کرده است در حالی که پشتیبانی از مدل‌های دیگر S10 به پایان رسید

گلکسی s10

هفته گذشته، صاحبان گوشی‌های گلکسی s10e، گلکسی s10 و گلکسی s10 پلاس خبر ناراحت کننده ای را شنیدند که این گوشی‌ها دیگر برای دریافت بروزرسانی نرم‌افزاری پشتیبانی نخواهند کرد. بعد از چهار سال دریافت بروزرسانی‌های امنیتی منظم و سه بروزرسانی اصلی سیستم عامل، پشتیبانی برای این سه مدل به پایان رسید.

اما برای برخی افراد، احتمالاً این ناراحتی به خشم تبدیل شد، بعد از اینکه فهمیدند گلکسی s10 5G همچنان دریافت بروزرسانی خواهد کرد، حتی با وجود اینکه در همان زمان با سایر مدل‌های S10 (به جز S10 Lite که با نسخه جدیدتری از اندروید عرضه شد) عرضه شده بود.

سامسونگ پس از پایان پشتیبانی از مدل‌های دیگر، برای گلکسی اس 10 5G بروزرسانی جدیدی منتشر کرده است. این بروزرسانی، همانطور که ممکن است حدس زده باشید، به روزرسانی امنیتی آوریل 2023 برای گوشی می‌باشد.

ولی خب، همین. بله، سامسونگ هنوز هم پشتیبانی از گلکسی اس 10 5G را دارد، اما به خاطر داشته باشید که احتمالاً در آینده هیچ بروزرسانی‌ای را جز رفع آسیب‌پذیری‌های امنیتی دریافت نخواهد کرد. عرضه بروزرسانی امنیتی آوریل 2023 برای گلکسی s10 5G فقط در یک کشور شروع شده است، اما تصور می‌شود که با گذشت هفته‌های آینده، بازارهای دیگری نیز به این پروسه پیوسته و این بروزرسانی برای آن‌ها در دسترس خواهد بود.

نسخه فریمور برای این بروزرسانی G977BXXSEHWC1 می‌باشد و شما می‌توانید آن را مستقیماً از منوی تنظیمات » بروزرسانی نرم‌افزار در گوشی خود دانلود کنید. برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعsammobile

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

3 − دو =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.