به‌روزرسانی امنیتی نوامبر 2022 برای Galaxy A40، Galaxy Tab S7 FE منتشر شد

به‌روزرسانی امنیتی نوامبر 2022 برای Galaxy A40، Galaxy Tab S7 FE

سامسونگ به‌طور مداوم به‌روزرسانی امنیتی نوامبر 2022 را برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌های مختلف ارائه می‌کند. امروز، این شرکت پچ امنیتی جدید را برای Galaxy A40 و Galaxy Tab S7 FE در برخی از کشورهای اروپایی منتشر کرده است.

آخرین به روز رسانی نرم افزاری برای Galaxy A40 با نسخه فریمور A405FNXXU4CVK1 ارائه می شود. این به روز رسانی در حال حاضر در ایتالیا، پرتغال، رومانی، اسپانیا، سوئیس و جمهوری چک در دسترس است. جدا از آسیب‌پذیری‌های امنیتی، به‌روزرسانی ممکن است شامل رفع اشکال کلی و بهبود پایداری نیز باشد.

Galaxy Tab S7 FE به‌روزرسانی امنیتی نوامبر 2022 را با نسخه فریمور T736BXXS1BVK8 دریافت می‌کند. این تبلت در حال حاضر در برخی کشورهای اروپایی بروزرسانی را دریافت کرده است.

وصله امنیتی نوامبر 2022 چند آسیب‌پذیری امنیتی را برطرف می‌کند و در نتیجه امنیت بهتری ایجاد می‌کند. برای به‌روزرسانی Galaxy A40 یا Galaxy Tab S7 FE خود زمانی که این آپدیت برای شما در دسترس بود  می‌توانید به تنظیمات » به‌روزرسانی نرم‌افزار بروید و روی دانلود و نصب ضربه بزنید.

در حالی که گلکسی A40 دیگر واجد شرایط به‌روزرسانی سیستم‌عامل اندروید نیست، Galaxy Tab S7 FE واجد شرایط دریافت به‌روزرسانی One UI 5.0 مبتنی بر Android 13 است اما هنوز آن را دریافت نکرده است.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعsammobile

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

1 × 1 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.