بهینه‌سازی‌های جدید اندروید تا ۹۵ پتابایت در دستگاه‌های سراسر جهان صرفه‌جویی می‌کنند

اندروید

گوگل نسخه جدیدی از Android Runtime (ART)، محیط اجرای برنامه برای سیستم عامل اندروید را منتشر کرده است. به گفته این شرکت، نسخه جدید ART نسبت به نسخه قبلی خود کارآمدتر است و تقریباً 9٪ کد کمتری بدون افت عملکرد استفاده می کند.

وبلاگ گوگل توضیح می دهد:

اندازه کد یکی از معیارهای کلیدی است که ما به آن نگاه می کنیم زیرا فایل های کوچکتر تولید شده برای حافظه بهتر است (هم RAM و هم حافظه).

بهینه سازی های انجام شده به شما امکان می دهد به طور متوسط از 50 تا 100 مگابایت در یک دستگاه اندرویدی صرفه جویی کنید. با بیش از یک میلیارد دستگاه سازگار در سراسر جهان، میزان صرفه جویی از 47 تا 95 پتابایت متغیر است.

از آنجایی که ART دیگر جزء سیستم اندروید نیست و می‌توان آن را مستقل از سیستم به‌روزرسانی کرد، همه دستگاه‌های دارای Android 12 و بالاتر به زودی می‌توانند از نوآوری‌ها استفاده کنند. نسخه جدید ART 14 از طریق به‌روزرسانی‌های سیستم Google Play در دسترس خواهد بود که به‌طور خودکار در تلفن‌های کاربران توزیع می‌شود.

گوگل در وبلاگ خود به جزئیات در مورد چگونگی دستیابی به این lمورد می پردازد، اما نکته اینجاست که این شرکت فرآیندهای خاصی را که هنگام ترجمه کد برنامه به دستورالعمل های لازم رخ می دهد، بهینه کرده است.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgadgettendency

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

20 − 13 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.