رویارویی ماسک و زاکربرگ: ایلان ماسک ممکن است قبل از مبارزه نیاز به جراحی داشته باشد

رویارویی ماسک و زاکربرگ

در جدیدترین خبر نبرد مورد انتظار بین غول‌های فناوری، ایلان ماسک و مارک زاکربرگ، یک مشکل پزشکی بالقوه برای ماسک می‌تواند دوئل را به تاریخ نامشخصی سوق دهد – اما این مبارزه ممکن است همچنان اتفاق بیفتد. خبرهای اخیر حاکی از آن است که ماسک پس از افشای این که در حال انجام MRI برای گردن و قسمت بالای کمر خود است، به فکر جراحی است. مدیرعامل اسپیس ایکس و تسلا این به‌روزرسانی را روی X، پلتفرمی که قبلاً توییتر نامیده می‌شد، به اشتراک گذاشت که باعث شد قیمت سهام تسلا کمی بعد بیش از دو درصد کاهش یابد.

انتظار می‌رود که اگر یک خیریه جمع‌آوری کمک مالی درگیر شود، افراد بیشتری پشت این مبارزه قرار گیرند
این رویارویی که به عنوان شوخی آنلاین بین این دو آغاز شد، سر و صدای اینترنت را به همراه داشت و این حدس و گمان بود که آیا آنها واقعاً ضربات خود را در رینگ رد و بدل خواهند کرد یا خیر. زاکربرگ در ابتدا  در Threads  به شب مبارزه در 26 اوت اشاره می کرد. در حالی که ماسک این تاریخ را تایید نکرده است، او اعلام کرد که این مسابقه در X پخش خواهد شد و تمام درآمد را به یک موسسه خیریه برای حمایت از کهنه سربازان اختصاص خواهد داد.

پاسخ هوشمندانه زاکربرگ قابلیت اطمینان X را به عنوان یک پلتفرم برای جمع آوری کمک های خیریه زیر سوال برد. این شوخی، تاریخچه تفاوت‌های ساده و گاهی جدی آنها را در موضوعاتی مانند هوش مصنوعی، اکتشاف فضا، و رسانه‌های اجتماعی برجسته می‌کند.

با این حال، با افشاگری های پزشکی ماسک، مشخص نیست که این دوئل چه زمانی انجام می شود یا اصلا انجام می شود یا نه. فراتر از شوخ طبعی ها، هر دو غول در مورد تمرینات خود جدی هستند،  زاکربرگ اشتیاق خود به  این ورزش را نشان داده است.

صرف نظر از نتیجه، تبادل آنها توجه اینترنت را به خود جلب کرده است، زیرا همه منتظرند ببینند آیا این غول های فناوری دشمنی و بازیگوشی خود را در توییت حل می کنند یا آن را به رینگ می برند.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

سه × سه =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.