شورلت اسپین 2025 رونمایی شد

شورلت اسپین 2025

شورلت از شورلت اسپین 2025 رونمایی کرد که دارای ظاهری به روز، فناوری مدرن و تیونینگ جدید شاسی است.

شورولت اسپین اصلی، یک مینی ون کراس اوور ساخت برزیل بر اساس کبالت متوقف شده، در سال 2012 عرضه شد. این مدل در سال 2018 به روز شد. طبق گفته سازنده، خودروی مدل سال 2025 نشان دهنده “بزرگترین جهش تکاملی” است.

فن آوری مدرن به کابین اضافه شده است، از جمله یک دسته ابزار دیجیتال که از نظر بصری به یک صفحه نمایش لمسی 11 اینچی جدید مرتبط است. دومی سیستم چند رسانه ای شورولت MyLink را یکپارچه می کند، OnStar و یک نقطه اتصال Wi-Fi را ارائه می دهد. این سیستم از به روز رسانی های هوایی پشتیبانی می کند. این شرکت گفت Spin “جامع ترین مجموعه ویژگی های امنیتی” را در این بخش ارائه خواهد کرد. اسپین جدید مانند مدل قبلی خود در پیکربندی های پنج و هفت نفره در دسترس خواهد بود.

شورلت اسپین 2025

مهندسان شورلت سیستم تعلیق را اصلاح کردند و کمی آن را بالا بردند. آنها همچنین در تلاش برای بهبود دقت و کارایی، کالیبراسیون گیربکس و فرمان را تغییر دادند. مشخصات متعاقباً اعلام خواهد شد، اما رسانه‌های محلی پیشنهاد می‌کنند که پیشرانه 1.8 لیتری چهار سیلندر منعطف موجود در خودروی جدید ادامه خواهد یافت.

شورلت اسپین 2025

شورلت اسپین 2025 در اواخر ماه مارس اولین نمایش رسمی خود را در Big Brother انجام خواهد داد. مینی ون کراس اوور به روز شده یکی از “شش عرضه اصلی” برنامه ریزی شده توسط شورولت برزیل برای سال 2024 خواهد بود. علاوه بر بازار برزیل، Spin در آرژانتین، فیلیپین و تایلند نیز موجود است.برای مشاهده آخرین اخبار خودرو همراه ما باشید.

منبعgadgettendency

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

15 + هشت =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.