ChatGPT اکنون چیزهایی را که در مورد آنها صحبت کرده اید به یاد می آورد

ChatGPT

OpenAI در حال ایجاد تغییراتی در ChatGPT است که ممکن است چت های شما را بسیار روان تر کند. آنها یک ویژگی حافظه اضافه می کنند، به این معنی که ChatGPT می تواند چیزهایی را در مورد شما و مکالمات گذشته شما به خاطر بسپارد. و بله، حافظه می‌تواند شامل همه چیزهایی باشد که در گذشته برای چت بات فاش کرده‌اید.

این مورد کمک می کند تا تعاملات چت بات شخصی تر به نظر برسد

لازم نیست هر بار که چت می‌کنید اطلاعات خود را تکرار کنید. ChatGPT می‌تواند جزئیاتی را که مستقیماً به آن می‌گویید را به خاطر بسپارد، یا می‌تواند با استفاده بیشتر از آن به تدریج درباره شما یاد بگیرد. هدف از این کار این است که تعامل شما با ربات شخصی‌تر به نظر برسد و کمتر شبیه این باشد که هر بار از ابتدا شروع می‌کنید.

این حافظه فقط ویژگی کلی نیست. برای هر نسخه از GPT که استفاده می کنید خاص است. بنابراین، اگر از یک ربات توصیه فیلم استفاده می‌کنید، به یاد می‌آورد که چه فیلم‌هایی را تماشا کرده‌اید و چه ژانرهایی را دوست دارید، یا چه کارگردان‌هایی را ترجیح می‌دهید. این می تواند بسیاری از ابزارهای دیگر را نیز مفیدتر کند، مانند کمک به برنامه ریزی مطالعات خود یا پیگیری پیشرفت تناسب اندام خود.

با این حال، ایده یک چت بات که جزئیات مربوط به کاربران را به خاطر بسپارد، جنبه های منفی خود را دارد. خط باریکی بین مفید و مزاحم بودن وجود دارد و OpenAI این را می داند. آن‌ها آن را ساخته‌اند تا بتوانید آنچه را که ربات درباره شما به خاطر می‌آورد بررسی کنید، از آن بخواهید موارد خاصی را فراموش کند یا تنظیمات را در بخش مدیریت حافظه انجام دهید. همچنین یک گزینه گپ موقت برای آن مواقعی که می خواهید بدون باقی ماندن ردی از حافظه چت کنید وجود دارد.

به طور پیش فرض، این ویژگی حافظه فعال خواهد بود و OpenAI قصد دارد از این حافظه ها برای بهبود نحوه عملکرد ChatGPT در آینده استفاده کند. اما در حال حاضر، فقط با گروه کوچکی از کاربران در حال آزمایش است.

فکر کردن به اینکه چگونه این ویژگی حافظه تعاملات ما با ChatGPT را شخصی‌تر می‌کند، هیجان‌انگیز است. ایده این است که یک ربات چت دریافت کنید که بیشتر شبیه دستیاری است که شما را می شناسد، نه ابزاری که هر بار باید اطلاعات را یادآوری کنید.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

14 + شانزده =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.