ChatGPT ممکن است به زودی به Google Assistant در اندروید بپیوندد

ChatGPT در Google Assistant

دستیار گوگل در حال حاضر بهترین انتخاب برای گوشی های اندرویدی است. این فقط به این دلیل نیست که گزینه پیش‌فرض در بسیاری از دستگاه‌های اندرویدی است، بلکه به این دلیل است که از اکثر دستیارهای موجود امروز بهتر عمل می‌کند.

گوگل در تلاش است تا با افزودن فناوری هوش مصنوعی مولد از Bard، یک مدل زبان که متن، صدا و تصاویر را مدیریت می کند، قابلیت های خود را افزایش دهد. جالب اینجاست که گوگل تنها دستیار مبتنی بر هوش مصنوعی برای اندروید نیست.

گزارش اخیر Android Authority نشان می‌دهد که ChatGPT، که به دلیل قابلیت‌های زبان پیشرفته‌اش شناخته می‌شود، ممکن است به یک گزینه دستیار جدید برای کاربران اندروید تبدیل شود.

برای کسانی که نمی دانند، دستیارهای شخص ثالث در مورد اندروید چیز جدیدی نیستند. پیش از این، مواردی مانند کورتانای مایکروسافت و الکسای آمازون گزینه‌هایی را برای کاربرانی که به دنبال تجربه‌های دستیار مختلف در اندروید بودند، ارائه می‌کردند. با این حال، هیچکدام نتوانستند دستیار گوگل را از جایگاه اول خود خلع کنند.

ChatGPT، با این حال، به طور بالقوه می تواند همه چیز را متزلزل کند. Android Authority یک فعالیت جدید در آخرین نسخه برنامه Android کشف کرد که یک پوشش به معنای پشتیبانی از ورودی صوتی، مشابه Google Assistant را ایجاد می‌کند. اما در حال حاضر، این ویژگی به طور کامل قابل استفاده نیست.

کد این برنامه همچنین به تلاش‌ها برای تبدیل ChatGPT به یک دستیار پیش‌فرض اشاره می‌کند، با ارجاع به «assistant_interaction_service» و یک برچسب «supportsAssist». با این حال، کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد.

جالب اینجاست که مایکروسافت هنگام راه‌اندازی تجربه LLM مبتنی بر GPT، قابلیت‌های دستیار پیش‌فرض بینگ را حذف کرد. جدول زمانی این تغییر احتمالی، و حتی در دسترس بودن آن به عنوان یک ویژگی رایگان، نامشخص است. OpenAI، توسعه دهندگان ChatGPT، ویژگی های اضافی را از طریق اشتراک Plus ارائه می دهد، و نکات کد نشان می دهد که یک کاشی تنظیمات سریع برای ChatGPT ممکن است در پشت این دیوار پرداخت قفل شده باشد.

در حالی که شواهدی وجود دارد که به پتانسیل ChatGPT به عنوان دستیار اندروید اشاره می کند، هنوز خیلی زود است که با اطمینان بگوییم چه اتفاقی خواهد افتاد.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

10 + دو =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.