ChatGPT هفته آینده به اندروید می آید

chatgpt در اندروید

OpenAI، شرکت پیشرو در زمینه هوش مصنوعی به ریاست سم آلتمن، مدیر عامل شرکت، اخیراً از راه‌اندازی مورد انتظار ChatGPT برای اندروید خبر داد. این اعلامیه چند ماه پس از معرفی موفقیت‌آمیز نسخه iOS منتشر شد، که به سرعت با بیش از نیم میلیون دانلود در عرض یک هفته، به برترین برنامه هوش مصنوعی در این پلتفرم تبدیل شد. نسخه رسمی اندروید ChatGPT هفته آینده در فروشگاه Google Play در دسترس خواهد بود و پیش ثبت نام از قبل باز شده است.

اعلام CHATGPT برای آندروید! این برنامه هفته آینده برای کاربران عرضه می شود، و می توانید از امروز در فروشگاه Google PLAY پیش سفارش دهید

— OpenAI (@OpenAI) July 21, 2023

انتظار می رود  نسخه رسمی اندروید  با برنامه های GPT تقلبی که به بازار  هجوم آورده اند، مبارزه کند. تاکنون، این برنامه‌های غیررسمی از اکوسیستم اندروید بهره برده‌اند و برخی از آنها دارای محتوای مضر یا جعلی هستند.

نسخه اندروید ChatGPT نیز مشابه نسخه iOS خود، احتمالاً دارای محدودیت‌های منطقه‌ای خواهد بود، که ابتدا در ایالات متحده و پیش از عرضه به سایر کشورها عرضه می‌شود. این برنامه خدمات برتر ChatGPT Plus را ارائه می دهد که هزینه آن 20 دلار در ماه است.

ChatGPT اندروید با هدف ارائه تجربه ای مشابه با نسخه iOS خود، از جمله امکان همگام سازی مکالمات و تنظیمات برگزیده در بین دستگاه ها، است. اگرچه تاریخ دقیق عرضه مشخص نشده است، اما این شرکت تایید کرد که عرضه آن از هفته آینده آغاز می شود.

OpenAI همچنین روی یک ویژگی جدید، “دستورالعمل های سفارشی”، به طور انحصاری برای کاربران پلن پلاس کار می کند که در حال حاضر در مرحله بتا است. این ویژگی به کاربران این امکان را می‌دهد تا دستورالعمل‌های خاصی را به چت ربات هوش مصنوعی ارائه دهند و شخصی‌سازی را افزایش دهند. علاوه بر این، این برنامه همچنین دارای پیشرفت‌های اخیر نسخه iOS از جمله ادغام Bing و بهبود عملکرد جستجوی تاریخچه است.

کاربران اندروید اکنون می توانند برای برنامه ChatGPT در فروشگاه Google Play پیش ثبت نام کنند. همین هفته گذشته گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه ChatGPT با اولین کاهش ترافیک خود از زمان راه اندازی مواجه شده است. راه اندازی بر روی پلتفرم اندروید احتمالاً دوباره ترافیک آن را بهبود می بخشد.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

16 − 1 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.