اپلیکیشن Camera Assistant اکنون برای Galaxy A53 و Galaxy A54 در دسترس است

Galaxy A54

برنامه Camera Assistant در حال گسترش به گلکسی A53 و گلکسی A54 است. هر دو گوشی هوشمند میان رده اکنون به اندروید 14 و One UI 6.0 دسترسی دارند و با آن، اکنون با این برنامه که تنظیمات پیشرفته تری برای دوربین را ارائه می دهد، سازگار هستند.

اپلیکیشن Camera Assistant اکنون روی Galaxy A53 و Galaxy A54 با به‌روزرسانی One UI 6.0 کار می‌کند.

اگر گلکسی A53 یا گلکسی A54 دارید که دارای رابط کاربری One UI 6.0 مبتنی بر اندروید 14 است، اکنون می توانید به برنامه Galaxy Store بروید و برنامه Camera Assistant را دانلود کنید. به برنامه دوربین در هر دو گوشی هوشمند متصل می شود و تنظیمات و ویژگی های پیشرفته ای را ارائه می دهد. آخرین نسخه برنامه (2.0.01.0) برخی از اشکالات را نیز به همراه دارد. همچنین انتظار می‌رود گلکسی A73 با به‌روزرسانی One UI 6.0 با Camera Assistant سازگاری داشته باشد.

اپلیکیشن Camera Assistant

گلکسی A54 دو هفته پیش شروع به دریافت به‌روزرسانی One UI 6.0 کرد، در حالی که گلکسی A53 به‌روزرسانی پایدار اندروید 14 را هفته گذشته در برخی کشورها دریافت کرد. سامسونگ هشت ماه پیش اعلام کرد که قصد دارد پشتیبانی از Camera Assistant را برای برخی از گوشی های میان رده بیاورد و عرضه آن رسما آغاز شده است.

با اپلیکیشن Camera Assistant، می‌توانید ضبط HDR را خاموش کنید، تعادل بین کیفیت و سرعت عکس‌برداری را انتخاب کنید و کارهای دیگری که این برنامه به برنامه دوربین اضافه می کند.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعsammobile

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

10 − دو =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.