هدست اپل ویژن پرو برای برخی از کاربران بسیار سنگین است

هدست اپل ویژن پرو

اپل اولین هدست واقعیت ترکیبی خود را با نام Vision Pro در ماه ژوئن معرفی کرد. اما هنوز وارد بازار نشده است زیرا این شرکت هنوز در حال کار بر روی بهبود جنبه های مختلف دستگاه است. گزارش جدید حاکی از آن است که سعی دارد وزن آن را کاهش دهد، زیرا برخی از کاربران دریافته اند که وزن آن حتی برای  استفاده مدت کوتاه بسیار سنگین است.

مارک گورمن، در خبرنامه “Power On” خود، می گوید که وزن مدل فعلی “حدود یک پوند” است که برای برخی از کاربران بسیار سنگین است. این امر حتی در حرکات کششی کوتاه باعث کشیدگی گردن برای برخی از کاربران شده است.

اپل در مورد وزن مدل فعلی کار زیادی نمی تواند انجام دهد، زیرا در مراحل پایانی آزمایش است. با این حال، گفته می شود که این شرکت برای کمک به توزیع یکنواخت وزن، یک بند روی سر را در نظر گرفته است و این موضوع را برای مدل های آینده جدی تر می گیرد.

علاوه بر این، طبق گزارش‌ها، اپل همچنین در تلاش است تا نسخه‌های بعدی Vision Pro را برای افرادی که از عینک استفاده می‌کنند قابل دسترس‌تر کند. برای کسانی که نمی دانند، مدل فعلی را نمی توان با عینک استفاده کرد و کاربران باید قبل از استفاده از آن، لنزهای طبی مغناطیسی نصب کنند. این سیستم پیچیده است و ممکن است استفاده از آن برای برخی از مصرف کنندگان دشوار باشد.

طبق گزارش ها، اپل در حال بررسی فروش هدست های آینده با لنزهای از پیش نصب شده است. با این حال، این رویکرد می‌تواند چالش‌هایی را نیز به همراه داشته باشد، مانند اینکه نسخه دید کاربر تغییر کند یا اگر کاربر بخواهد Vision Pro را با دیگران به اشتراک بگذارد.

علاوه بر این، گورمن پیشنهاد می‌کند که اپل ممکن است به دنبال احیای پروژه‌ای که اکنون متوقف شده برای عینک‌های واقعیت افزوده است، باشد. با این حال، توسعه این پروژه احتمالاً به موفقیت Vision Pro بستگی دارد.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

سه × سه =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.