اپل ویژن پرو به دیگران اجازه می دهد هدست را بدون دسترسی به داده های شما با حالت مهمان امتحان کنند

حالت مهمان اپل ویژن پرو

اپل ویژن پرو هنوز بیش از یک سال از انتشار فاصله دارد، اما در حال حاضر خبرساز شده است. اخیراً اشاره می کنیم که این ویژگی جستجوی بصری است که قول می دهد نحوه تعامل ما با دنیای واقعی را تغییر دهد. اکنون متوجه شدیم که یک حالت مهمان نیز خواهد داشت که به شما امکان می دهد هدست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

هدست 3500 دلاری اپل ویژن پرو با حالت مهمان مقرون به صرفه تر شد

ویژن پرو یکی از گران ترین محصولات اپل در سال های اخیر است. زمانی که در سال 2024 عرضه شود، قیمت آن 3500 دلار خواهد بود. این مبلغ زیادی است، بنابراین ممکن است به فکر مالکیت مشترک آن با شخصی یا قرض گرفتن آن از یک دوست باشید. یا اگر به آنها اجازه دهید هدست شما را امتحان کنند، ممکن است نگران این باشید که افراد بتوانند اطلاعات خصوصی شما را ببینند. خوشبختانه اپل به تمام این نگرانی ها فکر کرده است. Vision Pro دارای یک “حالت مهمان” است که به شما امکان می دهد هدست را با دیگران بدون دسترسی به اطلاعات شخصی خود به اشتراک بگذارید.

همانطور که می دانید، Apple Vision Pro با فناوری تشخیص چشم معرفی شد، قابلیتی که قبلاً در گلکسی نوت 8 سامسونگ دیده بودیم. این شرکت این فناوری را Optic ID نامیده است که عنبیه کاربر را شناسایی می کند تا تشخیص دهد که آیا دستگاه توسط مالک استفاده می شود. اپل یک ویژگی حالت مهمان متصل را برای این کار توسعه داده است که به افراد دیگر اجازه می دهد بدون دسترسی به فایل های شخصی شما از Apple Vision Pro استفاده کنند.

حالت مهمان به طور پیش‌فرض فعال می‌شود، اما اگر مالکان بخواهند داده‌های خود را خصوصی نگه دارند، می‌توانند آن را غیرفعال کنند. وقتی حالت مهمان فعال است، افراد دیگر می‌توانند از هدست برای دسترسی به وب، تماشای ویدیو و استفاده از برنامه‌های دیگر استفاده کنند. با این حال، آنها نمی‌توانند به عکس‌ها، پیام‌ها یا سایر اطلاعات شخصی مالک دسترسی داشته باشند.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

3 × 3 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.