اپل از آپدیت جدید iOS 17 با تغییراتی در فیس تایم، ویجت ها و موارد دیگر رونمایی کرد

اپل

آپدیت جدید iOS 17 اپل طیف وسیعی از ویژگی های مفید را برای آیفون به ارمغان می آورد. برای شروع، برنامه Phone به شما امکان می‌دهد پوسترهای تماس شخصی‌شده برای تماس‌های ورودی ایجاد کنید و همچنین پست صوتی زنده را اضافه می‌کند که رونوشت‌های متنی را هنگام ورود پیام‌ها نشان می‌دهد. برنامه پیام‌ها با یک برنامه یکپارچه Stickers به‌روزرسانی شده است و راه‌های جدیدی را ارائه می‌دهد تا به دیگران اطلاع دهید وقتی شما پیام‌ها را دریافت می‌کنید.  همچنین می‌توانید رونویسی پیام‌های صوتی را برای ارجاع آسان‌تر بعداً مشاهده کنید.

FaceTime Voicemail به شما امکان می دهد یک پیام ویدئویی پست صوتی ضبط کنید

در FaceTime، اگر کسی تماس شما را از دست داد، اکنون می توانید پیام های ویدیویی یا صوتی بگذارید. همچنین جلوه های سه بعدی جدیدی برای جذاب تر کردن تماس های ویدیویی شما وجود دارد. هنگامی که آیفون شما در کنار خود شارژ می شود، یک ویژگی StandBy جدید اطلاعات مهمی مانند زمان و ویجت ها را به نمایش می گذارد که متناسب با مکانی که تلفن شما قرار می گیرد، سفارشی شده است.

این به‌روزرسانی همچنین ویجت‌های تعاملی بیشتری را برای iPhone و Mac به همراه یک ویژگی AirDrop بهبود یافته به نام NameDrop برای اشتراک‌گذاری آسان‌تر مخاطب معرفی می‌کند. صفحه‌کلید هوشمندتر است، با تصحیح خودکار و پیش‌بینی متن بهتر، و Safari به شما امکان می‌دهد تا پروفایل‌هایی را برای جدا کردن مرور کاری و شخصی خود تنظیم کنید. همچنین می‌توانید رمزهای عبور را با خیال راحت از طریق تنظیمات حریم خصوصی پیشرفته آن به اشتراک بگذارید.

Apple Music یک ویژگی SharePlay را برای تجربه‌های شنیداری مشترک و یک ویژگی crossfade برای انتقال روان‌تر بین آهنگ‌ها اضافه می‌کند. AirPlay دستگاه های شما را در اولویت قرار می دهد و AirPods ویژگی های جدیدی مانند تنظیمات صوتی تطبیقی و آگاهی از مکالمه را دریافت می کند که به شما کمک می کند روی افرادی که با شما صحبت می کنند تمرکز کنید.

به‌روزرسانی‌های دیگر شامل قابلیت‌های نقشه آفلاین و مسیریابی وسایل نقلیه الکتریکی در برنامه Maps است. سیری اکنون درخواست های زبان طبیعی بیشتری را درک می کند.  این به روز رسانی همچنین بهبودهای دیگری را در تنظیمات دسترسی و حریم خصوصی به ارمغان می آورد.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

سه × چهار =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.