اپل تجربه جعبه گشایی را با آیفون های از پیش آپدیت شده به سطح بعدی ارتقا می دهد

آیفون

طبق گزارش‌ها، اپل در حال کار بر روی فناوری برای به‌روزرسانی آیفون‌ها در فروشگاه قبل از رسیدن به دست مصرف‌کننده است. این ابتکار قرار است قبل از پایان سال آغاز شود و شامل یک پد بی‌سیم تخصصی است که واحدهای آیفون را بدون نیاز به باز کردن جعبه به‌روزرسانی می‌کند.

هنوز مشخص نیست که آیا اپل این ویژگی را به شرکای اپراتور خود منتقل خواهد کرد یا خیر

به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، کارشناس داخلی صنعت، اپل نه تنها به این ایده به عنوان یک ایده آینده نگر فکر می کند، بلکه فعالانه برای تحقق بخشیدن به آن تلاش می کند. این سیستم از یک پد اختصاصی برای فعال کردن، به‌روزرسانی و خاموش کردن چندین واحد آیفون، بدون باز کردن بسته‌بندی اصلی‌شان، استفاده می‌کند.

این حرکت پاسخی به معضل رایجی است که کاربران گوشی‌های هوشمند، به‌ویژه آن‌هایی که اهل فن‌آوری نیستند، با آن مواجه هستند. هنگامی که مصرف کننده یک آیفون جدید خریداری می کند، اغلب به یک به روز رسانی نرم افزار فوری نیاز دارد تا از عملکرد و امنیت مطلوب اطمینان حاصل شود. بسیاری از کاربرانی که برای اولین بار استفاده می کنند ممکن است این مرحله مهم را نادیده بگیرند و در نتیجه دستگاه های خود را به طور بالقوه آسیب پذیر می کنند یا بهترین عملکرد را ندارند.

سوال بزرگی که در مورد این توسعه وجود دارد این است که آیا اپل این ویژگی را به شرکای اپراتور خود تعمیم خواهد داد یا خیر. این شرکت مشخص نکرده است که آیا این پدهای پیشرفته به سایر فروشگاه‌های خرده‌فروشی که آیفون‌ها را در اختیار دارند ارسال می‌شود یا خیر، و در این صورت شکافی در یک تجربه ساده برای مصرف‌کنندگان ایجاد می‌شود.

در حالی که اپل اولین کسی است که وارد این قلمرو می شود، باید دید که سازندگان اندروید چه واکنشی نشان خواهند داد. آیا آنها در ارائه یک تجربه از پیش به‌روز شده از این روش پیروی خواهند کرد یا این یک نقطه فروش منحصر به فرد است که اپل را در بازار رقابتی گوشی‌های هوشمند متمایز می‌کند؟ در ضمن، اگر کاربر جدید آیفون هستید، همیشه خوب است که به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری را دوباره بررسی کنید. برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

پانزده − 6 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.