اپل اصلاحاتی را برای خطوط افقی گزارش شده توسط برخی از کاربران آیفون 14 پرو منتشر می کند

مشکل خطوط افقی آیفون

اپل می خواهد یک به‌روزرسانی برای آیفون 14 پرو منتشر کند که مشکل گزارش شده خطوط افقی در گوشی آیفن 14 را برطرف می‌کند. برخی از کاربران آیفون 14 پرو/ پرو مکس خطوط افقی را گزارش کرده اند که هنگام راه اندازی روی صفحه نمایش آنها ظاهر می شود. خطوط به صورت تصادفی ظاهر می شوند و پس از چند ثانیه ناپدید می شوند. این خطوط افقی همچنین هنگام آماده به کار شدن آیفون ظاهر می شوند و این موضوع به طور گسترده ای گزارش شده است.

اپل ادعا می کند که این مشکل یک مشکل سخت افزاری نیست بلکه یک باگ iOS است. برخی از کاربران گزارش داده اند که گوشی های هوشمند خود را برای حل این مشکل به فروشگاه های اپل برده اند. همچنین گمانه زنی ها مبنی بر ارتباط این باگ با iOS 16.2 وجود دارد. با این حال، همچنین حدس زده شد که این مشکل به بیلدهای قبلی iOS نیز مرتبط است.

یک نماینده پشتیبانی اپل در Reddit گزارش داد، اپل از این مشکل آگاه است و به زودی با یک به روز رسانی  حل خواهد شد. در بخشی از بیانیه رسمی اپل آمده است که این مشکل به دلیل درایورها بوده و مشکل سخت افزاری نیست.

در حالی که مشکل خطوط افقی چندان رایج نیست، برای کاربران نگرانی ایجاد کرده است. برخی از کاربران راه هایی را برای غلبه بر مشکل پیشنهاد کرده اند. چندین کاربر در Reddit گزارش داده اند که خاموش کردن AOD مشکل را حل می کند. پیشنهاد دیگر این است که گوشی را به صورت دستی خاموش کنید و دستگاه را ریست کنید. این پیشنهادات در بهترین حالت هستند،  رفع اشکال از طریق به روز رسانی مطمئن ترین راه حل خواهد بود.

انتظار می‌رود اپل اطلاعات بیشتری در مورد این مشکل ارائه کند و متعاقباً به‌روزرسانی نرم‌افزاری را برای رفع باگ منتشر کند. مشخص نیست که آیا مشکل خطوط افقی مختص کاربران گوشی های هوشمند اپل در یک منطقه خاص است یا خیر. اگر اینطور باشد، ممکن است به روز رسانی مختص مناطق آسیب دیده باشد.برای مشاهده اخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

3 + 13 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.