اپل به لطف سری آیفون 13 و آیفون 14 رشد سه ماهه را در هند به ثبت رسانده است

آیفون

آیفون ها به طور فزاینده ای در هند در حال محبوب شدن هستند. این فروش به اپل کمک می کند تا سهم زیادی از بازار گوشی های هوشمند را در این کشور به دست آورد. غول فناوری  کوپرتینویی همچنین در اوایل سال جاری دو فروشگاه در بمبئی و دهلی افتتاح کرد. اکنون، گزارش CyberMedia Research عملکرد اپل را در سه ماهه دوم سال 2023 در هند نشان می دهد.

اپل رشد سه ماهه قابل توجهی را در هند تجربه می کند

اپل در سه ماهه دوم سال 2023 رشد سالانه 70 درصدی را از نظر فروش آیفون در هند گزارش کرد. نسل فعلی سری آیفون 14 و همچنین نسل قبلی آن یعنی سری آیفون 13 به عملکرد فوق العاده این شرکت کمک کردند. قابل ذکر است که مدل های قدیمی آیفون 11 و آیفون 12 نیز باعث رشد اپل شدند. این غول فناوری مستقر در کوپرتینو سهم بیشتری از بخش گوشی های هوشمند برتر در هند داشت.

در سه ماهه دوم سال 2023 یعنی از آوریل تا جولای، آیفون 13 بهترین آیفون در هند بود. بالاترین سهم بازار با 52 درصد مالکیت فروش آنلاین و تفاوت های جزئی بین آیفون 13 و آیفون 14 را داشت. سری آیفون 14 45 درصد از محموله های آیفون را در سه ماهه مشابه ثبت کرده است. سری آیفون 11 و آیفون 12 نیز به ترتیب دو و یک درصد در رشد اپل نقش داشتند.

جدا از آیفون‌ها، خط تولید آی‌پد اپل در هند نیز شاهد رشد بود. نسل نهم آی‌پد با 42 درصد سهم بازار محبوب‌ترین و پس از آن نسل دهم با 22 درصد سهم بود. سری آیپد ایر و آیپد پرو 2022 به ترتیب 18 و 16 درصد از سهم بازار را به خود اختصاص دادند.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

2 × 4 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.