اپل قصد دارد بند دوم Vision Pro را جدا از خود هدست بفروشد

هدست اپل ویژن پرو

هرچه افراد بیشتری هدست اپل ویژن پرو را آزمایش کنند، به کاستی های آن بیشتر توجه می شود. بسیاری از کاربران پس از چند ساعت استفاده مداوم متوجه می شوند که دستگاه بیش از حد سنگین است. برخی نیز می گویند که بیماری حرکت را تجربه کرده اند، اما به میزان کمتری نسبت به هدست های رقیب.

اپل برای حل مشکل وزن دستگاه، بند دومی را ساخته است که بالای سر کاربر بسته می شود. اما این شرکت در نظر دارد این بند را به عنوان یک لوازم جانبی اختیاری بفروشد، یعنی در بسته بندی استاندارد نباشد.

برای فروش این دستگاه، اپل قصد دارد مناطق نمایشی جدیدی را در فروشگاه‌های خود ایجاد کند. این فضاها همچنین به خریداران اجازه می‌دهد تا تسمه‌های اندازه مناسب و مهر و موم نوری را انتخاب کنند که از ورود نور بیرون به داخل هدست جلوگیری می‌کند.

اپل هزاران کارمند دیگر را برای آزمایش محصول جدید استخدام می کند. این شرکت هنوز فقط به مهندسان و مدیران ارشد خود اجازه می دهد تا محصولی را به خانه بیاورند، اما انتظار می رود این موضوع به زودی تغییر کند. و در ماه آینده، این شرکت قصد دارد به توسعه دهندگان منتخب اجازه دهد تا دستگاه ها را برای شروع ساخت برنامه ها در اختیار داشته باشند.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgadgettendency

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

سیزده − 13 =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.