اپل برای افزایش فروش خود باید یک آیفون مقرون به صرفه عرضه کند

آیفون SE

اپل مدت‌هاست که از فروش آیفون در چین راضی بوده و بازار آسیایی که برای رشد اپل کاملاً مفید بوده است، اکنون به دلیل موفقیت‌های اخیر تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند چینی و قوانین وضع شده توسط دولت چین، انتظارات اپل را برآورده نمی‌کند.

طبق گزارش IDC، یک شرکت تحقیقاتی، علیرغم افزایش 8 درصدی فروش جهانی گوشی های هوشمند در سه ماهه اول سال، فروش آیفون 10 درصد کاهش یافته است. ممنوعیت اعمال شده توسط چین علیه برندهای خارجی نیز به کاهش فروش اپل کمک کرد.

به گفته بلومبرگ، مشکل کاهش فروش اپل در واقع خود دستگاه های اپل است، زیرا کاربران فعلی نمی خواهند از دستگاه جدیدی استفاده کنند و اپل به افراد بیشتری برای پیوستن به اکوسیستم اپل نیاز دارد. به طور خلاصه، اپل انگیزه کافی برای ارتقا به دستگاه های جدید را در اختیار مصرف کنندگان قرار نمی دهد.

مردم به «آیفون SE بهتر» نیاز دارند

خط تولید آیفون اپل هر سال بهبودهای جزئی دریافت می کند و بسیاری از کاربران را به این باور می رساند که فقط ارتقا ارزش آن را ندارد. راه حل اپل برای این موضوع باید معرفی محصولات جدید باشد. اپل به تازگی Vision Pro را معرفی کرده است، اما به دلیل قیمت بالای آن و زمان بسیار طولانی برای سازگاری مردم، به نظر نمی رسد که درآمد اپل را در کوتاه مدت افزایش دهد.

بهترین کاری که اپل در حال حاضر می تواند انجام دهد، معرفی یک آیفون مقرون به صرفه است. اگرچه اپل موفق شد گوشی هایی را با نصف قیمت آیفون های استاندارد و پرو با مدل های آیفون SE معرفی کند، اما طراحی این گوشی کاملا قدیمی بود. در حالی که دیگر تولیدکنندگان گوشی دوربین‌های قدرتمند و صفحه‌نمایش‌های بزرگ را با قیمت ۴۰۰ دلار معرفی کردند، اپل ترجیح داد یک ماژول دوربین تکی با آیفون SE ارائه کند.

بنابراین، اپل ممکن است در حال حاضر کمی از رقبای خود در هوش مصنوعی عقب باشد، اما آنها در حال کار بر روی مدل زبان بزرگ روی دستگاه هستند که دقیقاً در آیفون شما زندگی می کند. نیازی به ارسال داده‌های خود به فضای ابری نیست، ، بنابراین برای اپل حفظ حریم خصوصی بهتر است.برای مشاهده آخرین اخبار تکنولوژی همراه ما باشید.

منبعgizmochina

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

1 × یک =


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.